loading
Як домогтися високо щльност запрно арматури  Ршення знайдено

Як домогтися високої щільності запірної арматури?

Каталог обладнання
Як домогтися високої щільності запірної арматури?

Фахівці нашої компанії, проводячи чергову сервісну роботу по механічному чищенню з розбиранням парового пластинчастого конденсатора THERMAKS РОТА (GC) -30 зіткнулися з проблемою, що встановлені запірні вентилі , які повинні були перекрити подачу пари на теплообмінник, не тримають пару. Неможливість повністю перекрити подачу пари з високою температурою близько 160 С і тиском близько 5 бари створила чималі труднощі з обслуговуванням нашого парового конденсатора. Подібна ситуація може бути і з перекриттям подачі теплоносія - вода або стиснене повітря. Коли виникає проблема, усвідомлюєш, наскільки важливо правильно підібрати запірно-регулюючу арматуру і як важливо звертати увагу на якість і здатність запірної арматури виконувати свої безпосередні функції - надійно перекривати подачу теплоносія, особливо для високотемпературних парових систем або стисненого повітря.

Виробництво і постачання високоефективного сучасного обладнання для пароконденсатних систем - одне з пріоритетних напрямків в діяльності компанії ОПЕКС ЕНЕРГОСИСТЕМИ.

Розуміючи, наскільки надійною повинна бути запірна арматура для пари ми уклали контракт на офіційне представництво з відомим європейським виробником - іспанською компанією BVALVE. Першим кроком співпраці стало велике постачання запірно-регулюючих клапанів з сильфонним ущільненням. Наш склад вже поповнився клапанами самих ходових діаметрів (від DN15 до DN100), для нестандартних запитів будемо забезпечувати швидку доставку зі складу виробника. Виробничі можливості компанії дозволяють випускати клапани з сильфонним ущільненням діаметром до Ду300.

запорная арматура

Одним з найважливіших переваг клапанів з сильфонним ущільненням серії BV, є особливий запатентований нержавіючий сильфон. За рахунок своєї багатошаровості (2-х, 3-х і 4-х шаровий, в залежності від діаметра клапана) і подовженої конструкції сильфон розрахований не менше, ніж на 10000 робочих циклів без руйнування. Сильфон приварений до штоку клапана, це додатково захищає конструкцію від вібрацій, що виходять від запірного диска, тим самим продовжуючи строк служби.

Плунжер має конічну форму. Щільне прилягання диска до сідла клапана підвищує герметичність, а можливість обертатися на 360 ° дає робочій поверхні плунжера можливість до самоочищення від різноманітних домішок і забруднень. Нескидний потовщений шток з гвинтовим різьбленням, підвищує безпеку експлуатації, захищаючи також клапан від блокування.

Внутрішні рушійні деталі виготовлені з високоміцних марок нержавіючої сталі. Це дозволяє використовувати запірно-регулюючі клапани з сильфонним ущільненням BVALVE в широких діапазонах тисків (PN16, PN25, PN40) і температур (-60 - +400 ° С), а також, з різними середовищами: пара, гази, вода, термомасло і інші .

многослойные сильфоны

Ще однією важливою перевагою запірних клапанів, що постачаються  є доступна вартість, яка по кишені будь-якому підприємству, навіть з обмеженим бюджетом.

Тепер ми зможемо укомплектовувати парові конденсатори нашого виробництва надійними клапанами з сильфонним ущільненням, які забезпечать витік теплоносія рівно нулю.

Популярні статті
Як домогтися високо щльност запрно арматури  Ршення знайдено

Весь каталог обладнання

Сортування
ЗастосуватиСкинути
Закрити
loading
loading