loading
Тестування пароконденсатного обладнання що поставляться компаню ОПЕКС ЕНЕРГОСИСТЕМИ

Тестування пароконденсатного обладнання, що поставляється компанією ОПЕКС ЕНЕРГОСИСТЕМИ

Каталог обладнання
Тестування пароконденсатного обладнання, що поставляється компанією ОПЕКС ЕНЕРГОСИСТЕМИ

Для одного з виробничих підприємств інженери нашої компанії підібрали і поставили ряд поплавцевих конденсатовідвідників різної пропускної здатності і декілька пілотних редукційних клапанів для пари з модельних рядів японських виробників. Паралельно були закуплені також конденсатовідвідники і редукційні клапани виробників інших країн, представлені на ринку. За результатами роботи всього обладнання повинен був бути обраний виробник і постачальник пароконденсатного обладнання для подальших реконструкцій підприємства.

Критеріями оцінки якості роботи конденсатовідвідників були:

показники надійної роботи,

стабільне відведення конденсату,

відсутність прогонової пари,

корозійна стійкість.

Критеріями оцінки редукційних клапанів були:

точність і стабільність підтримки вторинного налаштованого тиску після клапана,

простота регулювання,

корозійна стійкість.

Вся лінійка японських поплавцевих конденсатовідвідників і пілотних редукційних клапанів успішно пройшла випробування протягом 2-х років експлуатації. Так, наприклад, виміри ультразвуковим діагностичним приладом типу РТ показали, що всі конденсатовідвідники показали практично повну відсутність прогонової пари, особливо, в порівнянні з моделями «перевернута склянка». Пілотні редукційні клапани були виділені завдяки високій точності і стабільності підтримки налаштованого тиску, навіть при досить великих +/- 3 бар стрибках тиску до клапана. Єдиним зауваженням, швидше навіть особливістю, всієї продукції японських виробників - це було потемніння кольору сріблястої термостійкої фарби при високих температурах понад 220 С, хоча лакофарбове покриття надійно захищає всі вироби від зовнішніх факторів.

За підсумками тестування пароконденсатного обладнання, японське обладнання, в черговий раз, підтвердило високу якість своїх виробів, а інженери компанії ОПЕКС ЕНЕРГОСИСТЕМИ показали високий професіоналізм і відмінні знання парових процесів. Наша компанія була заслужено обрана, як офіційний постачальник конденсатовідвідників і редукційних клапанів для інших систем промпідприємства.

Компанія ОПЕКС ЕНЕРГОСИСТЕМИ постачає пароконденсатну арматуру і автоматику таких японських виробників, як компанії YOSHITAKE і TLV.

Тестирование пароконденсатного оборудования, поставляемого компанией ОПЭКС ЭНЕРГОСИСТЕМЫ

Популярні статті
Тестування пароконденсатного обладнання що поставляться компаню ОПЕКС ЕНЕРГОСИСТЕМИ

Весь каталог обладнання

Сортування
ЗастосуватиСкинути
Закрити
loading
loading