loading
Поставка теплообмнникв виробництва компан ОПЕКС для котельн 120 МВт

Поставка теплообмінників виробництва компанії ОПЕКС для котельні 120 МВт

Каталог обладнання
Поставка теплообмінників виробництва компанії ОПЕКС для котельні 120 МВт

Поставка теплообменников производства компании ОПЭКС для котельной 120 МВт


Було виготовлено і поставлено 4-ри розділових теплообмінника моделі THERMAKS РОТА (GX) -100 для міської котельні сумарною потужністю 120 МВт. Температурний графік кожного теплообмінника адаптований до розрахункового графіку котла 130/80 С і теплової мережі 70 / (110-115) С.

Застосування високоякісних теплообмінників ОПЕКС в котельнях дозволяє розділити контур сучасної нової котельні, з дорогими котлами, від контуру старої теплової мережі. Таким чином, в контурі котельні циркулює підготовлена вода високої якості, що не викликає відкладень і забруднень на поверхнях нових котлів, продовжуючи їх термін служби і ККД, а в іншому контурі може циркулювати теплоносій гіршої якості. Обидва теплоносія циркулюють незалежно, не змішуючись. Теплообмінники модельного ряду THERMAKS РОТА мають повністю розбірну конструкцію, що дозволяє їх розбирати і очищати від забруднень і відкладень.


THERMAKS РТА(GX)-100 от ОПЭКС


Кожен теплообмінник ОПЕКС оснащується високоефективною теплообмінною поверхнею типу Ultraflex, що виключає утворення застійних зон, і потужними ущільненнями, розрахованими на багаторічну експлуатацію.

THERMAKS РТА(GX)-100 от ОПЭКС отгрузка

Популярні статті
Поставка теплообмнникв виробництва компан ОПЕКС для котельн 120 МВт

Весь каталог обладнання

Сортування
ЗастосуватиСкинути
Закрити
loading
loading