loading
Поставка калорифера  парового кожухотрубного конденсатора для пдгрву дуттвого повтря

Поставка калорифера і парового кожухотрубного конденсатора для підігріву дуттєвого повітря

Каталог обладнання
Поставка калорифера і парового кожухотрубного конденсатора для підігріву дуттєвого повітря

Калорифер и паровой кожухотрубный конденсатор для подогрева дутьевого воздуха

Компанія ОПЕКС ЕНЕРГОСИСТЕМИ здійснила постачання повітряного теплообмінника (калорифера) типу HW 5050-2.1 / 700. Калорифер був виготовлений відповідно до вимог проектної організації.

Перед інженерами нашої компанії була поставлена технічна задача: перегрітою парою з температурою 350 Сі надлишковим тиском 13 кгс / см2 необхідно нагріти атмосферне повітря до температури +30 С для технологічного процесу замовника.
З огляду на високу температуру перегрітої пари, фахівці ОПЕКС ЕНЕРГОСИСТЕМИ запропонували розв'язати цю задачу за допомогою проміжного кожухотрубного конденсатора власного виробництва. Таким чином, система була оснащена двома теплообмінними апаратами - конденсатором і калорифером . Пара з масовою витратою 200 кг/год конденсується в кожухотрубному конденсаторі OPEKS 3 - LS113 - 100 - 0.73H - S1, тим самим, нагріваючи воду з масовим витратою 2,16 т /год  від 70 С до 115 С.

чертёж калорифера HW 5050-2.1/700


Креслення калорифера HW 5050-2.1 / 700

Вода, залишаючи конденсатор з температурою 115 С, надходить в калорифер, де її завдання - нагріти 5220 м3 /год атмосферного повітря від температури 30С до + 30С. Нагріта вода надходить в трубну систему калорифера, вбудованого в повітропровід. Атмосферне повітря рухається зі швидкістю близько 2,96 м / с і, беручи участь в процесі теплообміну, нагрівається в калорифері до необхідної температури. Температуру повітря можна регулювати, змінюючи витрату гріючої води.
Потужність калорифера 114 кВт, площа поверхні - 46,11 м2, обсяг - 4,35 л.

калорифер HW 5050-2.1/700, готовый к отправке


Калорифер HW 5050-2.1 / 700, готовий до відправки

Калорифер, поставлений компанією ОПЕКС ЕНЕРГОСИСТЕМИ, був успішно встановлений на об'єкті замовника.

калорифер ОПЭКС Энергосистемы


Для правильного підбору калорифера необхідно знати витрати і температурний режим повітря, аеродинамічний опір, а також дані по теплоносію в трубній системі (температурний графік, витрата, робочий тиск середовища). Надсилайте нам опитувальні листи з вищепереліченими вихідними даними і наші інженери зроблять кваліфікований підбір необхідного Вам обладнання.

Популярні статті
Поставка калорифера  парового кожухотрубного конденсатора для пдгрву дуттвого повтря

Весь каталог обладнання

Сортування
ЗастосуватиСкинути
Закрити
loading
loading