loading
Умови повернення товару

Умови повернення товарів
належної та неналежної якості

Каталог обладнання
Умови повернення товару

Продаж товарів ведеться відповідно до закону України «Про захист прав споживачів», тому гарантуємо повернення або обмін товару неналежної та належної якості протягом обумовлених законом термінів.

Умови повернення товару належної якості

Повернути або обміняти товар належної якості можна за умови:

 1. Збережений товарний вид товару, товар повинен бути справний і не мати механічних пошкоджень (за винятком виробничих дефектів, якщо такі були).
 2. Збережені споживчі властивості товару.
 3. Збережена цілісність комплекту і упаковки.
 4. Збережені всі пломби, ярлики, бирки, етикетки.
 5. Збережений гарантійний талон.
 6. Збережені товарний і касовий чеки, паспорт товару та інша документація.

При поверненні товару ми не відшкодовуємо витрат, пов'язаних з вартістю послуг з доставки товару, а саме: виїзд кур'єра або вартість пересилки транспортною компанією, згідно з декларацією (ТТН). У разі відмови від товару, вартість послуги з доставки оплачується покупцем.

Обмін і повернення не діє на деякі товари належної якості:

 • Неможливо здійснити повернення або обмін товару, що був в експлуатації.
 • Якщо товар потрапляє до переліку товарів належної якості, повернення яких обмежений рішенням Кабінету Міністрів України (постанова від 19 березня 1994 року № 172).
 • Товари, що мають індивідуально-певні властивості, якщо зазначений товар може бути використаний виключно споживачем, який купив його. Наприклад, товари, які виготовляються під замовлення або відпускаються на метраж, а також знижений у ціні товар, і товар, проданий як некондиційний.

Також на деякі товари діють обмеження при поверненні:

 • Товари, які відпускаються за метражем - підлягають поверненню кратно упаковці (бухта, рулон, пачка).

Повернення або обмін товару неналежної якості

При отриманні товару прохання уважно його оглянути на предмет дефектів, бою і некомплектності. При прийомі товару Ви перевіряєте комплектність і відсутність зовнішніх дефектів у виробі. Пам'ятайте, що претензії за зовнішнім виглядом доставленого Вам товару, відповідно до законодавства України, Ви можете пред'явити тільки до передачі Вам товару продавцем.

Ризик випадкової втрати або пошкодження виробу переходить до покупця з моменту передачі товару Покупцеві Продавцем. Після передачі товару претензії по зовнішньому вигляду, механічними пошкодженнями і комплектації не приймаються.

Якщо ви виявили, що з купленим товаром щось не так, будь ласка, зверніться за допомогою одного з телефонів на нашому сайті.

Заміна / повернення товару з виявленим в процесі експлуатації прихованим виробничими дефектом (істотним недоліком) проводиться на підставах і в терміни, встановлені Законом України "Про захист прав споживачів".

При виникненні проблем з товаром переконайтеся, що Ви повністю ознайомились з інструкцією по експлуатації товару, включаючи розділ, що описує типові проблеми та шляхи їх вирішення власними силами.

Для обміну Товару неналежної якості необхідно отримання висновку експертизи, яка оплачується Покупцем, на підставі якої і на вимогу Покупця Товар обмінюється на аналогічний, або відбувається повернення сплачених Покупцем грошових коштів способом, узгодженим сторонами. Термін повернення грошових коштів залежить від форми повернення коштів.

Якщо в результаті експертизи товару встановлено, що його недоліки виникли внаслідок обставин, за які Продавець (Виробник) не відповідає, Покупець зобов'язаний відшкодувати витрати, пов'язані з транспортуванням та зберіганням товару. Доставку товару до Продавця і назад здійснює Покупець.

Обмін і повернення товарів неналежної якості не проводиться

 • Для товарів, пошкоджених з вини користувача.
 • Для товарів, у яких закінчився термін гарантійного обслуговування.
 • Для товарів, які не мають технічних недоліків і несправностей, але з тих чи інших причин, не влаштовують покупця (недостатня інформація про товар, невідповідність очікуванням і т.д.)

Відмінність елементів дизайну або оформлення від заявлених в описі на сайті не свідчить про несправність або дисфункцією товару.

Відмова від доставки товару

Ви маєте право відмовитися від товару в будь-який час до його передачі.

Умови повернення товару

Весь каталог обладнання

Сортування
ЗастосуватиСкинути
Закрити
loading
loading