loading
Сортування за замовчуванням

Плівкові випарники

Сортування
Плвковий випарник Плівковий випарник
під замовлення
800 000.00 грн. шт.
  • Виробник: ОПЭКС (TRANTER)
  • Тиск у водяному контурі: 10, 16 бар
  • Холодоагент: R134A, R404A, R407C, інші
  • Температура води на виході: 0.5-1 град С, інша за запитом
  • Матеріал пластин: нерж. сталь 304, 316L

Плівкові випарники від компанії ОПЕКС ЕНЕРГОСИСТЕМИ

пленочный испаритель

Плівкові випарники застосовуються при необхідності охолодження оборотної води, як холодоносія, до температур, близьких до 0 ° C, коли існує реальна небезпека утворення кірки льоду на теплообмінних поверхнях. Інші типи випарників можу бути пошкоджені льодом при роботі в подібних умовах.

Плівковий випарник складається з пакету гофрованих пластин, що представляють собою теплообмінну поверхню, на яку зверху через розподільний колектор подається охолоджувальна вода. Всередину пакета пластин надходить холодоагент (фреон), який, в процесі кипіння, охолоджує воду.

Охолоджена вода надходить в ізольовану ємність збору крижаної води і йде для потреб технологічного процесу.

Плівкові випарники виготовляються з нержавіючої сталі. Так як пакет пластин, фактично відкритий з усіх боків, то легко здійснювати миття теплообмінних поверхонь, що важливо для харчової промисловості.

Так як плівкові випарники, в основному, застосовуються для отримання охолодженої води для цілей харчової промисловості, то чим ближче температура води до точки замерзання (до 0 ° C), тим краще.

Плівкові випарники - це ідеальне рішення для завдань глибокого охолодження оборотної води, так як процес теплообміну відбувається у відкритих каналах достатньої ширини, навіть утворення льоду не може завдати шкоди плівковому випарнику.

Крижана вода необхідна, перш за все, в харчовій промисловості, на підприємствах випускаючих сири, морозиво, йогурти, при виробництві хліба і кондитерських виробів, та іншої продукції.


Читати далі
Плвков випарники

Весь каталог обладнання

Сортування
ЗастосуватиСкинути
Закрити
loading
loading