loading
Буферн мност модел OPEKS2 компан ОПЕКС Енергосистеми

Буферні ємності моделі OPEKS-2 компанії ОПЕКС Енергосистеми

Каталог обладнання
Буферні ємності моделі OPEKS-2 компанії ОПЕКС Енергосистеми

Буферні ємності OPEKS широко використовуються в системах опалення, наприклад, з твердопаливним котлом, що забезпечує інертність процесу горіння або в системах, що мають відразу кілька джерел тепла - твердопаливний, газовий або (і) електро котел, спільно з сонячним колектором і тепловим насосом, для можливості безперервно акумулювати теплоту від різних джерел і рівномірно розподіляти її споживачам.

Буферные емкости OPEKS

Компанія ОПЕКС пропонує гнучкі індивідуальні рішення своїм замовникам. Будь-які ідеї можуть бути втілені в готовому місткому обладнанні. Ми можемо змінювати форму і об'єм бака, підлаштовуючи його під конкретне приміщення, передбачаємо різну кількість патрубків, їх місце розташування і діаметр, товщина стінки визначається вимогами до робочого тиску, це може бути 3, 6, 10 і більше бар. У конструкції може бути передбачений електричний ТЕН або вбудований теплообмінник.

Креслення буде узгоджене з Замовником до початку робіт по виготовленню, таким чином, Замовник сам визначає конфігурацію буферної ємності, бойлера або бака і отримує виріб, що повністю задовольняє його вимоги.

Буферные емкости OPEKS

Оформити заявку на виготовлення і постачання буферних ємностей, теплоаккумуляторов, баків, бойлерів можна за контактами на сайті компанії.

Популярні статті
Буферн мност модел OPEKS2 компан ОПЕКС Енергосистеми

Весь каталог обладнання

Сортування
ЗастосуватиСкинути
Закрити
loading
loading