loading
Безкоштовне проведення дагностики пароконденсатной арматури на пдпримствах нженерами ОПЕКС

Безкоштовне проведення діагностики пароконденсатной арматури

Каталог обладнання
Безкоштовне проведення діагностики пароконденсатной арматури

Бесплатное проведение диагностики пароконденсатной арматуры на предприятиях инженерами ОПЭКС

На підприємствах, що використовують пару в якості теплоносія і технологічного середовища, недостатня увага до контролю ефективності роботи пароконденсатної арматури, такої як поплавцеві, термостатичні, термодинамічні конденсатовідвідники, запірних вентилів призводить до безповоротних втрат теплової енергії через витоки, а в деяких випадках до зривів виробничого процесу.

Визначення несправності конденсатовідвідника або витоку запірного вентиля на ранній стадії поломки дозволяє заощадити значні кошти, що йдуть на закупівлю енергоносіїв, водопідготовку. І чим більше несправних конденсатовідвідників, клапанів, вентилів експлуатується, тим більші витрати несе підприємство, часто не підозрюючи про істотний розмір фінансових втрат, викликаних, здавалося б, непомітними витоками теплоносіїв.

Варто також звертати увагу на екологічний аспект проблеми, так наприклад, гостра пара, що надходить в конденсатопровід, через несправний конденсатовідвідник конденсується десь в трубопроводі, віддаючи корисну теплоту конденсації навколишньому середовищу, викликаючи «теплове забруднення».

Проведення подібної діагностичної роботи вимагає кваліфікованих фахівців і наявність відповідних дорогих приладів.

Тому компанія «ОПЕКС Енергосистеми», йдучи на зустріч своїм нинішнім і майбутнім клієнтам, пропонує БЕЗКОШТОВНЕ проведення даного виду діагностики на підприємствах з подальшим висновком про працездатність пароконденсатної арматури і рекомендаціями по ремонту, або заміни дефектної арматури.

Якщо вас зацікавила ця послуга, за більш детальною інформацією звертайтеся в комерційний відділ нашої компанії.

Популярні статті
Безкоштовне проведення дагностики пароконденсатной арматури на пдпримствах нженерами ОПЕКС

Весь каталог обладнання

Сортування
ЗастосуватиСкинути
Закрити
loading
loading