loading
Ршення проблеми очищення зворотно води при забор з вдкритих водойм за допомогою самоочисного фльтра F450

Рішення проблеми очищення оборотної води

Каталог обладнання
Рішення проблеми очищення оборотної води

Самоочищуючі фільтри F450 німецького виробництва спочатку проектувалися для захисту систем охолоджуючої води (пластинчасті і кожухотрубні теплообмінники) від забруднюючих частинок. Механічні і органічні забруднення (наприклад, черепашки і мідії) погіршують процес теплообміну, збільшуючи гідравлічний опір і в підсумку блокуючи теплообмінник. Але рішення німецького виробника таке, що у поверхні сітки, що фільтрує, створюється зона з високою турбулентністю, яка руйнує органічні компоненти в забрудненнях.

Переваги самоочищуючих фільтрів в порівнянні зі стандартними самоочищуючими системами фільтрації засновані як на простоті конструкції, так і на принципі безконтактного чищення фільтруючого елемента. Просте застосування фільтра, в виробничі процеси і в процес охолодження водою, дозволяє продовжити роботу підприємства без помітних інвестицій в модернізацію виробничих потужностей. Фільтр очищує всі рідини з низькою в'язкістю, і автоматично очищує себе, що виключає переривання процесу фільтрації, яке має місце при ручному очищенні.

Компанія ОПЕКС ЕНЕРГОСИСТЕМИ є офіційним представником SAB Georg Schünemann і здійснює підбір даного обладнання, виходячи з Ваших технічних умов.

Використання принципу Бернуллі для автоматичних фільтрів самоочищення дозволяє значно продовжити термін служби системи. Ознайомитися докладніше з цим принципом, а також побачити відеодемонстрацію безпосередньої роботи фільтра, Ви можете прямо на нашому сайті.

Фільтр F450 може бути сконструйований з використанням різних матеріалів для корпуса і внутрішніх мокрих деталей, починаючи від спеціальних пластиків і закінчуючи нержавіючою сталлю. Є лінійка номінальних діаметрів до DN800, а розташування і кількість з'єднань визначається відповідно до конкретних умов. Спеціальна конструкція фільтра дозволяє забезпечувати безперервну фільтрацію навіть при досить великих витратах (до 8000 м3 / ч); розмір сітки фільтра починається з 150 мкм. Також є вибір між використанням пневматичного та електричного приводів. Величезною перевагою цього фільтра є те, що він може працювати на низькому тиску від 0,3 бар на відміну від звичайних фільтрів, які вимагають робочого тиску 3-4 бару.

Самоочищающиеся фильтры F450

SAB Schünemann пропонує блок управління, який точно відповідає параметрам фільтра, і може бути легко інтегрований в системи контролю та моніторингу більш високого рівня. Можливість моніторингу на підставі умов для технічного обслуговування дозволяє здійснювати своєчасне обслуговування і ремонт. Це запобігає непередбаченому часу простою.

блок управления SAB Schünemann

Все це робить фільтр F450 ідеальним технічним рішенням для максимально ефективного очищення середовищ від великих обсягів забруднень. Для того, що інженери компанії ОПЕКС ЕНЕРГОСИСТЕМИ могли максимально коректно підібрати фільтр, необхідно знати наступні параметри: витрата середовища, максимальна робоча температура, максимальний робочий тиск, допустима втрата тиску, розмір часток, що потребують фільтрації, тип приводу, вимоги до вібростійкості, а також тип виконання (горизонтальне або вертикальне).

Популярні статті
Ршення проблеми очищення зворотно води при забор з вдкритих водойм за допомогою самоочисного фльтра F450

Весь каталог обладнання

Сортування
ЗастосуватиСкинути
Закрити
loading
loading