loading
Статт та новини

Статті та новини

Каталог обладнання

Поставка теплообмінників OPEKS для когенераційних установок JENBACHER

Поставка теплообмнникв OPEKS для когенерацйних установок JENBACHER

Відомі австрійські когенераційні пристрої JENBACHER, на базі газопоршневих двигунів, мають в складі теплообмінники TRANTER для охолодження масла, нагріву теплофікаційної води. Когенераційні рішення JENBACHER широко затребувані в різних галузях промисловості і сільського господарства.

Що краще вибрати старий б/у теплообмінник або новий?

Що краще вибрати старий бу теплообмнник або новий

Якось нашій компанії запропонували купити, з метою перепродажу, теплообмінник виробництва 70-х років минулого століття, як нам сказали в хорошому стані. Є замовники, які і нині готові купувати подібне обладнання, вибирають ціну, а не правильну і надійну роботу своєї системи.

Сепаратор пара OPEKS SC Ду200 для промпідприємства

Сепаратор пара OPEKS SC Ду200 для промпдпримства

Суха насичена пара застосовується в багатьох промислових процесах. Наявність вологи в парі негативно позначається на терміні служби паровикористовуючого обладнання. Тому циклонні сепаратори OPEKS з циклонною частиною з неіржавіючої сталі і високим ступенем видалення вологи з пари постійно користуються попитом в пароконденсатних системах

Теплообмінник OPEKS PTA (GC) -44 для системи охолодження

Теплообмнник OPEKS PTA GC 44 для системи охолодження

Був виготовлений і готується до відвантаження багатоходової теплообмінник моделі OPEKS PTA (GC) -44 для системи охолодження. Ця модель має спеціальну конструкцію

Кожухотрубний теплообмінник OPEKS для заводу в ОАЕ

Кожухотрубний теплообмнник OPEKS для заводу в ОАЕ

Компанією ОПЕКС Енергосистеми виготовлений багатоходовий кожухотрубний теплообмінник OPEKS-3. Всі конструктивні елементи теплообмінника, такі як трубна секція, камери, обичайка, патрубки і фланці зроблені з нержавіючої сталі марки AISI316, за технічним завданням замовника

Центральний тепловий пункт OPEKS в мобільному контейнері

Центральний тепловий пункт OPEKS в мобльному контейнер

Компанія ОПЕКС Енергосистеми виготовила, доставила і запустила в експлуатацію транспортабельний ЦТП (центральний тепловий пункт) в контейнері.

Окремо стоїть теплопункт для системи теплопостачання виробничих приміщень марки OPEKS-МТП отримує пару після котельні і конденсує її в спеціальних парових теплообмінниках THERMAKS PTA (GC) -52 з переохолодженням конденсату.

Пластинчасті теплообмінники РТА GX -42 для системи охолодження торгового центру

Пластинчаст теплообмнники РТА GX 42 для системи охолодження торгового центру

Перед інженерами компанії ОПЕКС була поставлена задача охолодити воду з 12 до 7 ° С, хладоносієм пропілен-гліколь концентрацією 30% і температурним графіком 5/10 ° С. Для подібних проектів ми постійно тримаємо на складі теплообмінники моделі THERMAKS РОТА (GX) -42.

Встановлення парового редукційного клапана Yoshitake з пілотним керуванням

Встановлення парового редукцйного клапана Yoshitake з плотним керуванням

Паровий редукційний клапан японської компанії Yoshitake GP -1000 Ду100 був встановлений на підприємстві для редукування пари з тиску 6-8 бар до 4 бар.

Поставка теплообмінників РТА ОПЕКС для молокозаводів і фермерських господарств

Поставка теплообмнникв РТА ОПЕКС для молокозаводв  фермерських господарств

За завданням фермерського господарства був виготовлений і поставлений теплообмінник для охолодження молока моделі РОТА (GL) -13 в харчовому виконанні.

Тепловий пункт потужністю 2800 кВт для системи опалення підприємства

Тепловий пункт потужнстю 2800 кВт для системи опалення пдпримства

Компанія ОПЕКС Енергосистеми виграла тендер, виконала виробництво, доставку та пуско-налагодження блокових теплових пунктів для системи опалення виробничого підприємства.

Популярні статті
Статт та новини

Весь каталог обладнання

Сортування
ЗастосуватиСкинути
Закрити
loading
loading