loading
Надйн запобжн клапани LESER

Надійні запобіжні клапани LESER

Каталог обладнання
Надійні запобіжні клапани LESER

З безперервним розвитком індустріального світу, сучасні технології стають більш складними, а виробничі компанії нарощують потенціал та свої можливості. Впроваджуючи енергозберігаючі технології і модернізуючи процеси, бажаючи виробляти більш якісний продукт, фабрики і заводи, переходять на дороге теплоенергетичне і технологічне обладнання. Необхідно враховувати той факт, що на виробництві завжди можуть бути аварійні ситуації з обладнанням, тому необхідно продумати систему захисту дорогого устаткування і людей, які можуть перебувати в безпосередній близькості від аварійного процесу. Наприклад, для захисту від підвищення тиску понад розрахункових показників, незамінними є пружинні запобіжні клапани і запобіжні мембрани.

Компанія ОПЕКС ЕНЕРГОСИСТЕМИ виконує підбір, постачання, налаштування, перевірку і реалізацію запобіжних клапанів LESER, на правах офіційного представника. А також постачання готових, підібраних для індивідуальних завдань запобіжних мембран.

LESER - це світовий лідер у виробництві запобіжних клапанів, а оригінальне німецьке виробництво - не дозволяє засумніватися в якості і надійності. Для вирішення оперативних завдань ми підтримуємо складский запас найбільш затребуваних діаметрів. Фахівцями нашої компанії проводиться налаштування і перевірка всіх типів запобіжних клапанів на професійному стенді компанії LESER, який встановлений на виробництві компанії ОПЕКС ЕНЕРГОСИСТЕМИ для максимально оперативної роботи.

Значним є також різноманітність модельного ряду LESER: Клапани високої продуктивності - для негайного скидання великих об'ємів середовища; Перепускні клапани - для скидання невеликих обсягів, за рахунок підйому диска пропорційно до рівня тиску; Версія клапанів в компактному виконанні - для різних пневмосистем: повітряних, газових, кисневих і ін; Клапани для стерильних умов - для застосування в харчовій і фармацевтичній індустрії. Можливе застосування всіх основних матеріалів - чавун, сталь, нержавіюча сталь, спец сплави. Приєднання - асептичне різьблення або клампове з'єднання, трубне різьблення, фланець. Вражають робочі параметри. Діапазон температур від -270 до +550 градусів Цельсія, тиск налаштування до 400 бар.

Для складних завдань проводитися підбір обладнання з повним розрахунком роботи клапана, з яким можна ознайомитися на прикладі, наведеному нижче:

Постановка завдання:

расчет предохранительных клапанов

Киснева система; Середовище - кисень О2.

Необхідне скидання при 44 бари в атмосферу, температура навколишнього середовища 25 ° C;

Виконання з нержавіючої сталі;

Максимально очікуване масове скидання середовища 1300 кг / год.

Підбір потрібної моделі клапана:

подбор нужной модели предохранительного клапана

Перевірочний розрахунок запобіжного клапана під задані параметри:

Поверочный расчет предохранительного клапана

Конструкція і матеріали клапана:

Конструкция и материалы клапана

схема клапана

Обрана модель запобіжного клапана з мовно-артикулярним номером LESER 4373.2602, яка повністю забезпечить виконання вимог техзавдання.

Чекаємо Ваших завдань!

Популярні статті
Надйн запобжн клапани LESER

Весь каталог обладнання

Сортування
ЗастосуватиСкинути
Закрити
loading
loading