loading
Ршення проблеми перекачування конденсату на маслосирзавод

Рішення проблеми перекачування конденсату на маслосирзаводі

Каталог обладнання
Рішення проблеми перекачування конденсату на маслосирзаводі

В рамках впровадження нової техніки і технологій інженерами великого маслосирзаводу були проаналізовані і проведені порівняння різних варіантів забезпечення повернення конденсату від технологічного обладнання. У численних виробничих процесах, що проходять на заводі, використовується пара, яка після виконання роботи, у вигляді конденсату надходить в ємність прийому і збору конденсату, після чого повина потрапити в живильний бак води для котельні, який знаходиться вище за рівнем і на лінійному видаленні.

Результатом проведеної роботи були кілька рішень, з яких вибрано і реалізовано найбільш оптимальним - придбаний і встановлений механічний конденсаційний насос . Постачання насоса виконане фахівцями компанії ОПЕКС ЕНЕРГОСИСТЕМИ. Конденсатний насос відкачує конденсат за принципом витіснення конденсату парою більш високого тиску. Механічний конденсаційний насос в безперервному автоматичному режимі більше двох років здійснює процес повернення конденсату в бак живильної води для котельні. Насос укомплектований зворотними клапанами для виключення зворотного потоку середовища, що перекачується.

Решение проблемы перекачки конденсата на маслосырзаводе


Експлуатаційні характеристики.

Час роботи: 2 роки 6 місяців.

Експлуатаційні витрати за період безперервної роботи: заміна однієї пружини механізму з нержавіючої сталі (1 рік 2 міс.), Замінена на аналогічну, російського виробництва (рішення замовника).

Підсумок: Механічні конденсатні насоси підтвердили високу надійність і можуть застосовуватися як хороша альтернатива електричним насосам для перекачування високотемпературного конденсату.

Популярні статті
Ршення проблеми перекачування конденсату на маслосирзавод

Весь каталог обладнання

Сортування
ЗастосуватиСкинути
Закрити
loading
loading