loading
Ефективне осушення пара циклонними сепараторами OPEKS1SC

Ефективне осушення пара циклонними сепараторами OPEKS-1-SC

Каталог обладнання
Ефективне осушення пара циклонними сепараторами OPEKS-1-SC

Эффективное осушение пара циклонными сепараторами OPEKS-1-SC

Представляємо оновлений циклонний паровий сепаратор виробництва ОПЕКС Енергосистеми з внутрішньою спіраллю з нержавіючої сталі. Сепаратор пари випускається з поліпшеною системою видалення вологи, завдяки спіралі, яка адаптована для кращого закручування потоку і як наслідок відкидання крапель вологи на стінки сепаратора. Ефективність осушення, навіть дуже вологої пари, становить не менше 98%!

Сепаратор призначений для осушення пари шляхом видалення з нього вологи в системах транспортування пари, на входячих трубопроводах подання пари для паровикористовуючого обладнання та інших системах.

Суха пара збільшує теплову ефективність, яка проявляється в зниженні кількості споживаючої пари для різних технологічних процесів, збільшує термін служби і міжсервісний інтервали запірних і регулюючих клапанів, теплообмінного обладнання, покращує якість продукції, виробленої за допомогою пари.

Осушення пари в сепараторах OPEKS-1-SC відбувається завдяки високошвидкісному циклону, що створює відцентрову силу, яка відокремлює крапельки вологи від пари. Конденсат збирається в нижній частині сепаратора і безперервно відводитися в конденсатну лінію за допомогою конденсатовідвідника, який повинен бути встановлений на дренажної лінії. В якості конденсатовідвідника може встановлюватися як поплавцевого типу, так і, більш бюджетний варіант, термодинамічний тип. Обидва даних типи конденсатовідвідників - це наша складська позиція, тому їх легко і швидко можна замовити в нашій компанії.

Модель циклонного сепаратора OPEKS-1-SC може виготовлятися з робочим тиском 16 або 25 barg і максимальною робочою температурою до 300 ° C.

Популярні статті
Ефективне осушення пара циклонними сепараторами OPEKS1SC

Весь каталог обладнання

Сортування
ЗастосуватиСкинути
Закрити
loading
loading