loading
Поставка триходового регулюючого клапана Clorius G3FMT Dn 350 для квартально котельн

Поставка триходового регулюючого клапана Clorius G3FM-T Dn 350

Каталог обладнання
Поставка триходового регулюючого клапана Clorius G3FM-T Dn 350

Поставка трехходового регулирующего клапана Clorius G3FM-T Dn 350 для квартальной котельной

Регулюючі клапани G3FM-T - лінійки триходових клапанів з ходом поворотного елемента в дев'яносто градусів, що дозволяє повністю перекрити один з потоків. Додаткове кільце ущільнювача з NBR забезпечує герметичність, при максимально можливих протіканнях до 0.5% від витрат. Поворотний елемент - жорстко закріплений на штоку, виготовлений з високоміцного чавуну, що дозволяє витримувати більш агресивні умови на більш тривалі строки експлуатації. Дане обладнання добре зарекомендувало себе для регулювання витрат холодної та гарячої води (в тому числі морської), масел і інших неагресивних середовищ. Характеристика регулювання - майже лінійна.

Клапани використовуються спільно з приводів типу CAR, або ж для роботи з пневмо-приводами. Електроприводи типу CAR можливі в однофазному та трифазному виконанні. Якісні матеріали забезпечують стаціонарну роботу при температурі навколишнього середовища від -30 до +70 градусів (150 градусів протягом 1 години). З аксесуарів можемо запропонувати: блок пропорційного управління, перетворювач поточного становища, потенціометр і ін.

Приєднання клапана позначені буквами: A, B і AB. Поворотний елемент працює між портами A і B. Для покриття більшого діапазону завдань існує три модифікації клапана:

G3FM-TL (Left) - коли порт АВ знаходиться зліва;

G3FM-TR (Right) - коли порт АВ знаходиться праворуч;

G3FM-TM (Middle) - коли порт АВ знаходиться праворуч;

Додатковою особливістю є те, що кожен з вищезазначених типів клапанів може працювати як на змішання, так і на поділ потоків

Надійність і простота конструкції дозволяє виготовляти дані клапана до 800 діаметра забезпечуючи kvs до 8000 м3 / ч.

Популярні статті
Поставка триходового регулюючого клапана Clorius G3FMT Dn 350 для квартально котельн

Весь каталог обладнання

Сортування
ЗастосуватиСкинути
Закрити
loading
loading