loading
Ршення для поквартирного облку тепла  теплолчильники QUNDIS На склад надйшла наступна партя приладв

Рішення для поквартирного обліку тепла - теплолічильники QUNDIS

Каталог обладнання
Рішення для поквартирного обліку тепла - теплолічильники QUNDIS

Решение для поквартирного учета тепла – теплосчетчики QUNDIS. На склад поступила следующая партия приборов

Чергова партія приладів поквартирного обліку тепла німецької компанії QUNDISпоступіла на наш склад. Компанія QUNDIS GmbH по праву вважається одним з провідних виробників індивідуальних приладів обліку і систем обліку споживання тепла і води.

Теплолічильники Qheat компанії QUNDIS, призначені для вимірювання кількості теплової енергії та об'єму теплоносія в закритих системах теплопостачання (опалення) або холодопостачання. Теплолічильники Qheat ідеально підходять для організації індивідуального обліку теплоспоживання в квартирах c горизонтальною розводкою системи опалення. Теплолічильники можуть бути оснащені знімними комунікаційними модулями, або вбудованими блоками для організації дистанційного знімання і передачі даних в системі АСКОЕ. Передача даних може бути організована за допомогою магніто-керованого контакту, M-Bus виходу або радіопередачі даних. Теплолічильники Qheat виробляються з механічним і ультразвуковим вимірювальним механізмом.

На сьогоднішній день найбільш популярними є ультразвукові лічильники, завдяки більшій надійності і точності. Монтаж таких лічильників може проводитися як на подаючому, так і на зворотному трубопроводі. Це дозволяє встановити лічильник в зручному для обслуговування місці. За пропускною здатністю лічильники мають три типи: 0,6 м3 / год, 1,5 м3 / год і 2,5 м3 / год. Монтажна довжина 110 і 130 мм відповідно. Так само на складі в наявності є модулі знімання показань на основі радіосигналу або дротяні. Що дає можливість підібрати найбільш необхідний прилад, в залежності від потреби споживача.

У комплекті постачання разом з лічильником йдуть пломби, датчик, інструкція, а також гарантійний талон.

Теплосчетчик QUNDIS, поставкаТеплосчетчик QUNDIS, упаковка

Популярні статті
Ршення для поквартирного облку тепла  теплолчильники QUNDIS На склад надйшла наступна партя приладв

Весь каталог обладнання

Сортування
ЗастосуватиСкинути
Закрити
loading
loading