loading
Надйн поплавков конденсатовдвдники YOSHITAKE Японя в д

Надійні поплавкові конденсатовідвідники YOSHITAKE (Японія) в дії.

Каталог обладнання
Надійні поплавкові конденсатовідвідники YOSHITAKE (Японія) в дії.

Надежные поплавковые конденсатоотводчики YOSHITAKE (Япония) в действии

На одному з підприємств деревообробної промисловості скрізь використовуються парові сушарки для осушення кругляка, дерева, фанери та інших матеріалів до необхідного стандарту вмісту вологи. Нашими фахівцями було помічено, що для відводу конденсату на пристроях безсистемно використовувалися термодинамічні й поплавцеві конденсатовідвідники різних виробників. Технічний персонал ефективність роботи конденсатовідводного обладнання оцінював дуже приблизно - якщо паровживання виростає в півтора рази від нормативних показників, отже час замінити конденсатовідвідники. При цьому існувала низка і інших проблем в роботі обладнання:

  • Встановлені моделі поплавцевих конденсатовідвідників не мали запасу по більш широкому діапазону робочого тиску. У разі підвищення тиску пари і, відповідно конденсату, аж до 14-15 бари, порушувалася працездатність конденсатовідвідників, що мають випускний клапан (оріфіс), розрахований на відведення конденсату з перепадом тиску максимум 13 бари.
  • Термодинамічні конденсатовідвідники, в силу своїх конструкційних особливостей, не мали достатньої пропускної спроможності, так як вони призначені для дренажів паропроводів, і не є придатними для довготривалого розвантаження теплообмінників від конденсату. Були проблеми з пропускною здатністю через велику кількість забруднення, навіть паралельне встановлення термодінамічних конденсатовідвідників не могла вирішити цю проблему на всі 100%.

У підсумку, одні конденсатовідвідники пропускали пару в конденсатопровід, інші, не пропускаючи пару - також не пропускали і конденсат, була недостатня вентиляція при пуску, створюючи небезпеку повітряних пробок в паровій системі. При пуску, система заповнювалася конденсатом, який не встигав відводитися, «заповітрювалась», ефективність теплообміну значно зменшувалася, і внаслідок цього вихід на стаціонарний режим роботи відбувався тільки на третій день, в той час як при правильній роботі конденсатовідвідників, і швидкому відведенні повітря і конденсату цей процес зайняв би всього кілька годин. У підсумку, підприємство три дні отримує фінансові втрати через перевитрати енергоносіїв, електроенергії і при цьому не випускає продукцію. Але ж так бути не повинно!

Інженерами компанії ОПЕКС ЕНЕРГОСИСТЕМИ було запропоновано встановити поплавцеві конденсатовідвідники японської компанії YOSHITAKE - різьбовій тип TSF-8-21 DN25 (Фланцевий варіант TSF-10F-21). Дана модель надійно відводить конденсат при різних перепадах тиску, аж до 21 бари. При цьому максимальна пропускна здатність становить до 2 тонн конденсату в годину. Ці технічні характеристики повністю задовольняли вимоги головного енергетика підприємства деревообробного комбінату, і при цьому мали більший запас по продуктивності.

поплавковые конденсатоотводчики YOSHITAKE

РИС 1. Будова поплавцевого конденсатовідвідника TSF-8

На зображенні показано, з яких основних деталей складається конденсатовідвідник, і як він працює. Коли конденсат заповнює основну порожнину - піднімається (спливає) поплавець типу важеля, відкриває випускний клапан, і конденсат безперешкодно безперервно видаляється з системи. Для пускового розповітрювання паро-конденсатной системи є капсульний термостатичний повітровідвідник. При більш низьких температурах повітря і конденсату (чим пара) робоча речовина всередині капсули знаходиться в стислому - рідкому стані. Повітря вільно проходить через закритий клапан, і видаляється з системи. При підвищенні температури речовина всередині капсули випаровується, обсяг збільшується, і шток повітрявідводчика закриває повітряний клапан.

поплавковые конденсатоотводчики

РИС 2. Номінальна пропускна здатність конденсатовідвідника TSF-8, в залежності від перепаду тисків

Значною перевагою поплавцевих конденсатовідвідників виробництва YOSHITAKE, є можливість монтажу, як в горизонтальному, так і у вертикальному положенні. Для цього не потрібно закуповувати інший тип обладнання. Досить буде розкрутити 4 болта верхньої кришки конденсатовідвідника і повернути на 90 градусів базову внутрішню частину, поставити назад кришку конденсатовідвідника. Ця особливість має ряд переваг:

  • Не потрібно купувати різні моделі конденсатовідвідників для вертикального і горизонтального монтажу - одна модель Йошитака працює в обох просторових положеннях.
  • Поплавцевий конденсатовідвідник Yoshitake має велику пропускну здатність, ніж інші, при тому ж діаметрі трубопроводу.
  • В умовах складної розгалуженості системи конденсатопроводів, це дає можливість зняти конденсатовідвідник з горизонтальної ділянки і, після нескладних дій, встановити на вертикальний трубопровід. Також і навпаки.

Компанія, яка працювала раніше з замовником, пропонувала обладнання, яке усуває одні проблеми, але не вирішує проблему в цілому. Ми запропонували технічне рішення, яке в комплексі забезпечує надійну працездатність системи щодо відведення конденсату:

  • Універсальний поплавцевий конденсатовідвідник Йошитака більшої пропускної здатності, на тому ж діаметрі трубопроводу, запобігає заповненню системи конденсатом;
  • Правильно підібраний поплавцевий конденсатовідвідник, оснащений термостатичним пристроєм для видалення повітря дозволяє проводити запуск і вентиляцію системи набагато швидше, ніж термодинамічний, який повільно видаляє повітря;
  • Модель YOSHITAKE TSF-8-21 має широкий робочий діапазон тисків - никає проблема недостатньої швидкості відводу конденсату при великому вологоміскості продукту;
  • Універсальна модель YOSHITAKE TSF-8-21 монтується як на горизонтальні, так і на вертикальні відрізки трубопроводів;
  • Простота і надійність в експлуатації - конденсатовідвідник Yoshitake складається з мінімальної кількості рухомих частин.

поплавковые конденсатоотводчики

РИС 3. Поплавцевий конденсатовідвідник TSF-8 в розібраному вигляді

Підібрані і встановлені, інженерами ОПЕКС Енергосистеми, поплавцеві конденсатовідвідники моделі YOSHITAKE TSF-8-21 забезпечили надійне функціонування обладнання на комбінаті. Це заклало основу для майбутніх проектів з модернізації виробничих систем!

конденсатоотводчики

РИС 4. Поплавцеві конденсатовідвідники TSF-8-21 упаковані перед відвантаженням на деревообробний комбінат!

Популярні статті
Надйн поплавков конденсатовдвдники YOSHITAKE Японя в д

Весь каталог обладнання

Сортування
ЗастосуватиСкинути
Закрити
loading
loading