loading
Серйне виробництво циклонних сепараторв SCS16

Серійне виробництво циклонних сепараторів SCS16

Каталог обладнання
Серійне виробництво циклонних сепараторів SCS16

Осушення пари або стисненого повітря (газу) - це важливе завдання в будь-якому технологічному процесі. Сухе середовище виключає зношування елементів обладнання, корозію, гідроудари.

Компанія ОПЕКС ЕНЕРГОСИСТЕМИ серійно виготовляє і поставляє циклонні сепаратори SCS16 для пари, стислих газів і повітря.

Основні технічні характеристики:

Тип: циклонний сепаратор

Ступінь очищення: до 99%

Приєднання: DN 15 - DN150

Робоча температура: до 300 С

Робочий тиск: PN16, PN25

Матеріал внутрішньої формуючої потік спіралі: нержавіюча сталь

Матеріал корпусу: пофарбована вуглецева сталь

грязевик ОПЭКС Энергосистемы

Варто зазначити, що принцип циклонного сепарування пари і повітря (газів), є набагато більш ефективним для відділення вологи, ніж у сепараторів відбійного типу. Ступінь сухості пари (газу) досягає 99%. Від ступеня сухості пари або повітря безпосередньо залежить якість роботи і точність регулювання арматури, а також довговічність всієї системи. Тому застосування циклонних сепараторів SCS16 в парових і пневматичних системах на етапі проектування і монтажу, є запорукою надійної експлуатації арматури і всього устаткування.

Ми готові запропонувати варіанти придбання циклонного сепаратора як серійного, так і виготовленого за індивідуальним замовленням, з урахуванням особливостей схеми монтажу трубопроводів.

Популярні статті
Серйне виробництво циклонних сепараторв SCS16

Весь каталог обладнання

Сортування
ЗастосуватиСкинути
Закрити
loading
loading