loading
Нов постачальники баквакумуляторв та водонагрвачв

Нові постачальники баків-акумуляторів та водонагрівачів

Каталог обладнання
Нові постачальники баків-акумуляторів та водонагрівачів

Ми почали співпрацю з успішним болгарським виробництвом промислових водонагрівачів і баків-акумуляторів. Їх основною перевагою є використання нових технологій, які дозволяють значно знизити вартість баків при цьому забезпечити відмінну європейську якість.

«Будучи молодою, динамічною і цілеспрямованої компанією, місією ТОВ Тесі є створення і виробництво більш доступних товарів шляхом розуміння потреб споживача на тлі необхідності домашнього затишку і комфорту. При цьому компанія поважає і дотримується принципів коректності та партнерського ставлення для досягнення загального блага і процвітання. »

Модельний ряд EV призначений для використання в системах гарячого водопостачання. З цієї причини внутрішня поверхня ємностей покрита спеціальним склокерамічним покриттям, яке забезпечує надійний захист від корозії і високу гігієну води. Покриття гарантує тривалий термін служби і безперебійну роботу бойлера.

Бак-аккамуляторВодонагрівачі комплектуються як одним так і двома вбудованими теплообмінниками. Що дає можливість використовувати як в стандартній системі з твердопаливним котлом, так і в системі з альтернативними джерелами енергії. При бажанні нагрів води здійснюється за допомогою електричного тена різної потужності. Очищення  від накипу і різних забруднень внутрішньої поверхні резервуара проводиться крізь великий, легко знімний фланець, розміщений в нижній частині водонагрівача.

Кожна модель, в обов'язковому порядку забезпечується магнієвим анодом. Який служить для захисту внутрішньої поверхні бака від корозії.

Водонагреватель

Водонагреватель ОПЭКС Энергосистемы

Високо ефективна пенополіуретанова ізоляція CFC FREE 50-100 мм забезпечує мінімальні втрати тепла через стінки бака.

Модельний ряд V виготовлений спеціально для систем опалення. Завдяки тому що рідина, яка надходить в ємність, є спеціально підготовленою, бак виготовляється зі сталі без внутрішнього покриття склокераміки. У даних моделях є чотири вхідні отвори і чотири вихідні, а також наявність як одного, так і двох вбудованих теплообмінників.

Сполучні шви виконані за допомогою високотехнологічного методу плазмового зварювання - процес злиття двох видів металу без додаткового матеріалу, що забезпечує однорідну структуру остаточного шва - високий ступінь міцності і стійкості до механічних впливів.

Бак-аккамулятор, пайка

На даний момент ми маємо широкий асортимент різних обсягів баків-акумуляторів та водонагрівачів від 100 до 3 000 літрів і більше. Більш детальну технічну інформацію можна подивитися на нашому сайті в розділі «Бойлери непрямого нагріву і баки-акумулятори».

Популярні статті
Нов постачальники баквакумуляторв та водонагрвачв

Весь каталог обладнання

Сортування
ЗастосуватиСкинути
Закрити
loading
loading