loading
Титанов теплообмнники ОПЕКС  сфера х застосування

Титанові теплообмінники ОПЕКС і сфера їх застосування

Каталог обладнання
Титанові теплообмінники ОПЕКС і сфера їх застосування

Титан - легкий, сріблясто-білий міцний метал. Вперше титан був відкритий в кінці 18 століття, а вже на початку 19-го отримали перший зразок металевого титану. Теплообмінну поверхню з титану, прийнято застосовувати із середовищами, які мають підвищену корозійну активність і агресивність. Титан стійкий до корозії, в наслідок утворення оксидної плівки, розчинів більшості лугів, кислот, хлору. Також великою перевагою титану є його вага. У порівнянні зі сталлю, титан майже вдвічі легше, і не поступається їй в міцності.

Активне застосування титану спостерігається в:

Суднобудування - широко застосовуються розбірні пластинчасті теплообмінники, як охолоджувач машинного масла двигуна, в пристроях опріснення морської води, як конденсатор морської води. Використання титану пояснюється тим, що морська вода слаболужна, містить розчинену сіль NaCl, в середньому 3-7%, це завдає руйнівної дії на будь-яку, нікелемістку нержавіючу сталь. Використання розбірних теплообмінників з титанової поверхнею теплообміну є найбільш вигідним і зручним для користувачів.

Нафтогазовидобування - велика кількість теплообмінників, використовуються на нафтових родовищах, в пристроях для нагрівання, охолодження й рекуперації тепла під час підготовки товарної нафти. Широке застосування знайшло використання зварних пластинчастих теплообмінників, для охолодження попутного газу перед подачею його в компресор. Так як газ йде з високим тиском, вище 30 бар, зварений апарат відмінно справляється з таким завданням.

Нафтогазова промисловість - в процесах зневоднення і знесолення сирої нафти, в процесах амінового очищення газів, як підігрівач насиченого аміну, для стабілізації сирої нафти, в пристроях каталітичного крекінгу.

Нафтохімічна і хімічна промисловість-в процесах утилізації тепла від виробництва: альдегідів, кислот, ефірів, калію, магнію, соди, натрію, органічного скла, фармакологічної продукції і т.д.

Титановые теплообменники Металургійна промисловість - широке застосування знайшло використання пластинчастих теплообмінників для відбору тепла оборотної води, що містить величезну кількість агресивних домішок.

Харчова промисловість - при виробництві продуктів харчування, що містять харчову сіль. Часто застосовуються титанові теплообмінники на молочних підприємствах в процесі виробництва сирів. Зміст NaCl у воді може досягати 20-30%.

Побутова сфера -навіть в побуті знайшла своє застосування титанова поверхня теплообміну. Прикладом може бути нагрівання води для басейнів. Заради високих санітарних стандартів, в воду додають фтор, хлорку і солі. Великий вміст таких елементів, руйнує нержавіючу поверхню теплообмінника.

З 1999 року компанія ОПЕКС Енергосистеми почала постачання тютюнових теплообмінників . Було реалізовано кілька великих проектів по встановленню розбірних пластинчастих теплообмінників для металургійних підприємств. Реалізовано завдання з відбору тепла від охолоджувальної води, що містить велику кількість іонів хлору. Для українських підприємств молочної продукції здійснювалися поставки теплообмінників, для утилізації тепла від ропи. На судах, суднобудівних і судноремонтних підприємствах стоять теплообмінники THERMAKS, що працюють з солоною морською водою. Вставлені титанові теплообмінники для підігріву морської води для басейнів в зонах відпочинку. Титанові теплообмінники компанії ОПЕКС - це практичне і довговічне рішення для процесів з агресивними середовищами.

Популярні статті
Титанов теплообмнники ОПЕКС  сфера х застосування

Весь каталог обладнання

Сортування
ЗастосуватиСкинути
Закрити
loading
loading