loading
Спральн теплообмнники для технологчних процесв

Спіральні теплообмінники для технологічних процесів

Каталог обладнання
Спіральні теплообмінники для технологічних процесів

Компанія ОПЕКС ЕНЕРГОСИСТЕМИ виконує підбір і постачання спіральних теплообмінників для вузьких і забруднених середовищ, складних технологічних процесів. Це унікальний вид теплообмінного обладнання, що дозволяє легко розбирати для обслуговування і виробляти повну очистку теплообмінних поверхонь високонапірним струменем води або механічним способом.

Ідея утворення каналів теплообмінної поверхні, шляхом закручування 2-х плоских листів металу, для перебігу середовищ, що містять тверді включення, належить шведському інженеру. Перші спіральні теплообмінники були встановлені на целюлозно-паперовому комбінаті. Надалі, вони знайшли широке застосування в багатьох промислових технологічних процесах. Для інтенсифікації теплообміну і створення турбулентного струму в каналах між листами почали приварювати стрижні з різним кроком або наварювати дріт на гладку поверхню листа.

Спіральні теплообмінники застосовуються для теплообміну з рідинами і газами, для однофазних і мульти-фазних процесів теплообміну.

Найбільш поширене застосування спіральних теплообмінників для вирішення технологічних задач в целюлозно-паперовій промисловості (різні види розчинів); хімічної промисловості (діоксид титану, латекс, синтетичні середовища); харчової промисловості (сусло, масла, пасти, сиропи); нафтопереробної промисловості (нафтопродукти, важкі масла); муніципальної енергетики (утилізація тепла стічних вод) та інших.

Спиральный теплообменник ОПЭКС Энергосистемы

Популярні статті
Спральн теплообмнники для технологчних процесв

Весь каталог обладнання

Сортування
ЗастосуватиСкинути
Закрити
loading
loading