loading
Установка пдгрву води за допомогою пароструйного ежектора

Установка підігріву води за допомогою пароструйного ежектора

Каталог обладнання
Установка підігріву води за допомогою пароструйного ежектора

Нагрівання оборотної води парою, є досить поширеним технічним завданням. Класичний спосіб його вирішення - використання пластинчастого теплообмінника.

Однак бувають випадки, коли застосування теплообмінника економічно і технологічно недоцільно. Альтернативним рішенням є використання пароструйного підігрівача, в якому здійснюється процес інжекції, що полягає в передачі кінетичної і теплової енергії потоку пари, потоку води, шляхом безпосереднього їх контакту (змішування потоків). З допомогу даного пристрою, нашим підприємством, було успішно вирішене специфічне завдання - підігріти потік води 30С до 45С, з витратою 750т / год. Для цього була реалізована конструкція, при якій тільки певна частина водяного потоку проходила через ежектор , нагріваючись до високої температури 80-90С.

пароструйный эжектор

Після ежектора цей потік знову з'єднується з основним холодним, в результаті перемішування потоків досягалася задана температура в 45С. В результаті замовник отримав пароструменевий підігрівач оборотної води в рази дешевше теплообмінника, не схильний до засмічення, не маючий витратних матеріалів (ущільнення і тд.), не потребуючий високої кваліфікації обслуговуючого персоналу. До недоліків все ж можна віднести відсутність повернення конденсату і приріст обсягу циркуляційної води на величину витрати пари.

Популярні статті
Установка пдгрву води за допомогою пароструйного ежектора

Весь каталог обладнання

Сортування
ЗастосуватиСкинути
Закрити
loading
loading