loading
Що краще вибрати старий бу теплообмнник або новий

Що краще вибрати старий б/у теплообмінник або новий?

Каталог обладнання
Що краще вибрати старий б/у теплообмінник або новий?

Якось нашій компанії запропонували купити, з метою перепродажу, теплообмінник виробництва 70-х років минулого століття, як нам сказали в хорошому стані. Є замовники, які і нині готові купувати подібне обладнання, вибирають ціну, а не правильну і надійну роботу своєї системи. Сьогодні ми можемо виготовити два, а то і три високоефективних і надійних теплообмінника такої ж потужності, і майже з такою же сумарною вагою теплообмінної поверхні.

Як приклад, ми встановили теплообмінники моделі OPEKS PTA (GX) -42 на центральний теплопункт із запасом поверхні 10%. Коли замовник переконався, що все працює в рамках проектних навантажень, нас запитав, а чому у Вас площа теплообміну в 2,5 рази менше, при тих же параметрах, ніж в демонтованих пластинчастих теплообмінниках 50ти річної давності?

Что лучше выбрать старый б/у теплообменник или новый?

Відповідь проста. У старих теплообмінниках не могли, а може не хотіли, виготовити теплообмінну неіржавіючу пластину завтовшки менше 1 мм, не могли забезпечити рельєф складної форми з кількістю гофр в 2 рази більше на 1 м2 площі теплообміну. Коефіцієнт теплопередачі сучасного теплообмінника в 2-3 рази вище. Час не стоїть на місці, ефективність обладнання зростає, матеріаломісткість знижується.

Популярні статті
Що краще вибрати старий бу теплообмнник або новий

Весь каталог обладнання

Сортування
ЗастосуватиСкинути
Закрити
loading
loading