loading
Енергозбереження для багатоквартирного житлового будинку при використанн теплового пункту

Енергозбереження для багатоквартирного житлового будинку

Каталог обладнання
Енергозбереження для багатоквартирного житлового будинку

На сьогоднішній день все більш актуальним стає питання про енергозбереження. Це питання постає перед жителями не тільки приватного сектора, але і співвласниками багатоквартирних будинків.

Кожного жителя нашої країни цікавить його економічна сторона. Розглянемо на прикладі вартості комунальної плати за опалення, вартість якої можливо контролювати.
Сучасні технології додають нам нові способи і можливості досягнення цієї мети. По-перше за рахунок зменшення фактичного споживання енергетичних ресурсів (тепла), і по-друге за рахунок зниження загальної кількості спожитої теплової енергії.

Для того щоб платити виключно за фактично спожиту теплову енергію необхідно мати тепловий лічильник .

А для контролю економної витрати теплової енергії в будівлях з центральним опаленням призначені індивідуальні теплові пункти.

Компанія ОПЕКС ЕНЕРГОСИСТЕМИ виконує індивідуальні розробки модульних теплових пунктів за допомогою яких споживачі постійно можуть спостерігати за споживанням ресурсу, тим самим дізнаватися: скільки вони спожили і на скільки можуть скоротити споживання теплової енергії, щоб в кінцевому рахунку платити менше.

Модульні теплові пункти виготовляються за спеціально розробленою схемою і призначаються для забезпечення гарячою водою, теплопостачанням і вентиляцією об'єктів не тільки житлово-комунального сектора, але і для різного типу виробничих комплексів.

Залежно від поставленого завдання індивідуальні теплові пункти виконуються на різні технологічні параметри і мають такі характеристики:

Потужність індивідуального теплового пункту може бути від 50,0 кВт до 5,0 МВт;

Максимальний робочий тиск може досягати 25 бар;

В якості теплоносія використовуються вода, пара, масло та інші середовища;

Діапазон налаштованих температур від -10 ° C до + 350 ° C.

Популярні статті
Енергозбереження для багатоквартирного житлового будинку при використанн теплового пункту

Весь каталог обладнання

Сортування
ЗастосуватиСкинути
Закрити
loading
loading