loading
Регулююча арматура Valfonta

Регулююча арматура Valfonta

Каталог обладнання
Регулююча арматура Valfonta

Пропонуємо Вашій увазі регулюючу арматуру: регулюючі клапани з пневмоприводом, регулятори тиску прямої дії «до себе», редукційні клапани іспанського виробника Valfonta.

Устаткування використовується для управління потоків газу, пари або рідини температурою до 350 градусів, діаметри DN15-100 мм, тиск 25-40 бар.

регулирующий клапан Valfonta Регулюючий клапан моделі С1 призначений для регулювання витрати гарячої і холодної води в системах теплопостачання; пари в системах тепло та паропостачання;

Клапан має односідельними конструкцію, двоходовий напрямок потоку робочого середовища і мембранно-пружинний пневматичний привід прямої / зворотньої дії. У поєднанні з пневматичним приводом, регулюючий клапан забезпечує плавне регулювання або положення відкрити / закрити.

регулятор давления Valfonta Регулятори тиску прямої дії «до себе» моделі S передбачені для роботи з парою, стисненим повітрям, нейтральними газами і різними рідинами. В наслідок чого, шток клапана герметизований двошаровим сильфоном з нержавіючої сталі, мембрана посилена проміжною армованою прокладкою. Також, значним плюсом є те, що для запобігання будь-яких пошкоджень сильфонів передбачена протирадіаційна система.

редукционный клапан Valfonta Модель М є автоматичним редукційним клапаном з сильфонним ущільненням. При збільшенні вхідного тиску - клапан автоматично закривається до того часу, поки тиск не зрівняється зі встановленим.

Оскільки, клапан підходить для роботи з парою і різними рідинами, його можна використовувати в промислових сферах, хімічних лабораторних пристроях, водорозподільних системах, пристроях стічних вод, промислових пристроях стисненого повітря, системах поливу, протипожежних пристроях.

Популярні статті
Регулююча арматура Valfonta

Весь каталог обладнання

Сортування
ЗастосуватиСкинути
Закрити
loading
loading