loading
Утилзаця теплоти конденсату високого тиску за допомогою блочного теплопункту OPEKSМТП

Утилізація теплоти конденсату високого тиску за допомогою блочного теплопункту OPEKS-МТП.

Каталог обладнання
Утилізація теплоти конденсату високого тиску за допомогою блочного теплопункту OPEKS-МТП.

Компанія ОПЕКС Енергосистеми розробила і виготовила пристрій утилізації пари вторинного скипання OPEKS-МТП з подальшим поверненням (перекачуванням) конденсату низького тиску в загальний конденсаційний трубопровід. У посудини вторинного скипання або, друга назва - сепаратори, віддільники пари вторинного скипання , які серійно виробляються підприємством ОПЕКС, надходить конденсат тиском 4-6 бар з декількох джерел - теплових пунктів систем опалення та гарячого водопостачання і з дренажних кишень паропроводів високого тиску 10 бар. Конденсат надходить в два сепаратора, підібраних в залежності від витрати конденсату. Високотемпературний конденсат закипає з утворенням вторинної пари тиском 2-3 бар, вторинна пара надходить в кожухотрубний теплообмінник - конденсатор з плаваючою головкою моделі OPEKS-3 з розбірним корпусом, за бажанням нашого замовника, нагріваючи гарячу воду з 5-10 ° С до 60 ° С в баки-теплоакумулятори для подальшого технологічного водорозбору. Механічні конденсатні насоси відкачують «відпрацьований» конденсат низького тиску з сепараторів пари вторинного скипання далі в загальну систему повернення конденсату в парову котельню.

 OPEKS-МТП

Таким чином, розроблена система утилізації тепла, дозволяє охолодити конденсат, що має досить високу температуру, отримати пару для подальшого використання в технологічному процесі і отримати високо енергоефективну систему теплопостачання промислового підприємства. Розроблений пристрій дозволяє повернути в контур (заощадити) додатково до 15-20% теплової енергії для корисного використання. Відповідно, знижується витрата палива на отримання пари високого тиску.

Виробництво всіх теплових пунктів в блочному виконанні для системи опалення, гарячого водопостачання, утилізації пари і повернення конденсату промислового підприємства було реалізовано фахівцями компанії ОПЕКС Енергосистеми.

Ми виконуємо весь комплекс робіт по розробці, виробництву, монтажу, налаштуванню та обслуговуванню промислових теплових пунктів в блочному виконанні.

 OPEKS-МТП

Для замовлення подібних пристроїв, теплопунктів і систем звертайтеся до інженерів компанії ОПЕКС Енергосистеми за контактами на сайті.

Популярні статті
Утилзаця теплоти конденсату високого тиску за допомогою блочного теплопункту OPEKSМТП

Весь каталог обладнання

Сортування
ЗастосуватиСкинути
Закрити
loading
loading