loading
Будвництво ндивдуального теплового пункту   житловобудвельного кооперативу Вимпел

Будівництво індивідуального теплового пункту (ІТП) житлово-будівельного кооперативу «Вимпел»

Каталог обладнання
Будівництво індивідуального теплового пункту (ІТП) житлово-будівельного кооперативу «Вимпел»

Індивідуальний тепловий пункт (ІТП) - це важлива сполучна ланка між джерелом тепла і споживачем. Складається ІТП з комплексів автоматичних пристроїв, теплообмінників, насосів, запірно-регулюючої арматури і вузлів обліку теплової енергії, розташовується зазвичай в підвальному приміщенні або на технічному поверсі.

Компанія ОПЕКС Енергосистеми взяла на себе зобов'язання виконати комплекс робіт по реконструкції існуючого теплового пункту ЖБК «Вимпел», з постановкою на облік нового вузла обліку теплової енергії.


Основне завдання, яке було поставлено нашій компанії, це зменшити оплату за спожите тепло, звільнити існуюче приміщення для господарських цілей ОСББ, перенести теплопункт в надане вільне приміщення, зробити все якісно і в той же самий час, укластися в існуючий бюджет замовника, що і було зроблено.

Комплекс робіт по реконструкції включав в себе:

  • Загальнобудівельні роботи з облаштування приміщення для установки модульного блоку з погодозалежним регулюванням системи опалення будівлі.
  • Заміна існуючого вузла обліку теплової енергії на новий. Так як до реконструкції система опалення працювала через елеваторний вузол, за проектним рішенням елеваторний вузол був залишений як резервний. Під час роботи системи опалення елеваторний вузол перекритий кульовими кранами на вході і виході. Врізка виходу та повернення води модульного блоку з погодозалежним регулюванням виконана до елеваторного вузла, таким чином, оновлена система опалення працює незалежно від нього.
  • Виготовлення дренажного приямку і забезпечення автоматизованого дренажу за допомогою дренажного насоса.
  • Розробка і виготовлення автоматизованого модульного блоку системи опалення OPEKS МТП-ОЗ-523 на виробництві компанії ОПЕКС Енергосистеми.
  • Роботи по установці нового модульного блоку системи опалення OPEKS МТП-ОЗ-523, прокладка трубопроводів до точок врізки (зварювальні роботи велися професійним аргоновим зварюванням), роботи по перенесенню існуючих комунікацій з поліпропіленовими трубопроводами, облаштування дренажного приямку і підключення до безнапірної каналізації житлового будинку, ізоляція трубопроводів мінеральною ватою.
  • Після завершення монтажних робіт були виконані роботи по підключенню шафи управління, засобів автоматизації, підключення освітлення і електроживлення ІТП.
  • Пуско-налагоджувальні роботи, які включали в себе промивання, гідравлічні випробування, налаштування лічильника теплової енергії та комплексне налаштування автоматизованої роботи системи ІТП. Також виконане маркування трубопроводів та інші роботи для підготовки ІТП до постановки на облік комерційного вузла обліку теплової енергії.
  • По завершенню ПНР було проведено ряд заходів для підписання Акту приймання теплового вузла обліку в державних органах, після підписання цього документа, лічильник теплової енергії, даного індивідуального теплового пункту, був прийнятий на облік.

Таким чином, фахівці компанії ОПЕКС Енергосистеми успішно виконали всі необхідні роботи по реконструкції ІТП «під ключ».

Фото приміщення до реконструкції:

Индивидуальный тепловой пункт

Индивидуальный тепловой пункт

Индивидуальный тепловой пункт

Фото приміщення після реконструкції:

Индивидуальный тепловой пункт

Индивидуальный тепловой пункт

Индивидуальный тепловой пункт

Индивидуальный тепловой пункт

Индивидуальный тепловой пункт

Компанія ОПЕКС Енергосистеми має всі необхідні ресурси для виконання повного комплексу робіт з модернізації і реконструкції теплових пунктів (ІТП).
Ви отримаєте працюючи з нами:
- істотну економію коштів на оплату за теплову енергію, в залежності від існуючої системи, від 10 до 50%, так як ми застосовуємо найсучасніші автоматизовані погодозалежні системи регулювання температури теплоносія, якісне обладнання та прилади обліку;

- комфортну температуру в приміщеннях, в залежності від зовнішньої температури навколишнього середовища і дійсно гарячу воду в період пікового водорозбору:
- своєчасне гарантійне і післягарантійне обслуговування всього встановленого нами обладнання.
Чому компанія ОПЕКС Енергосистеми?
- Ми працюємо на ринку вже більше 20 років і маємо необхідний досвід і ресурси;

- Вам не потрібно переплачувати, так як ми є офіційним дистриб'ютором всіх відомих виробників компонентів теплових пунктів, таких як THERMAKS, DANFOSS, BELIMO, ESBE, WILO, GRUNDFOSS і інші;
- ми самі виробляємо пластинчасті теплообмінники THERMAKS, використовуючи шведські компоненти, виробляємо блокові теплові пункти OPEKS МТП, насосні станції HYDROMAKS, шафи управління та інше обладнання на власному сучасному виробництві в Бориспільському районі;

- ми виконуємо сервісне обслуговування всього обладнання теплових пунктів;
- ми постараємося вкластися в Ваш бюджет і зробимо весь обсяг робіт максимально якісно;
- Ви можете завжди відвідати наше підприємство, офіс і виробництво і на власні очі побачити як ми працюємо.
Закликаємо власників житлових і адміністративних будівель, ОСББ, ЖБК, УББ до співпраці з нами!

Теплообменники THERMAKS

Фото: Теплообмінники THERMAKS власного виробництва на фоні заводу ОПЕКС.

Теплообменники THERMAKS

Фото: Процес збору індивідуального теплопункту на виробництві.

Готовый индивидуальный тепловой пункт OPEKS МТП

Фото: Готовий індивідуальний тепловий пункт OPEKS МТП в блочному виконанні на виробництві компанії ОПЕКС Енергосистеми перед відправкою для подальшого монтажу.

Завершающая стадия монтажа теплопунктов ОПЕКС

Фото: Завершальна стадія монтажу теплопунктів ОПЕКС в новому житловому будинку.

Популярні статті
Будвництво ндивдуального теплового пункту   житловобудвельного кооперативу Вимпел

Весь каталог обладнання

Сортування
ЗастосуватиСкинути
Закрити
loading
loading