loading
Забудовники вибирають ндивдуальн теплопункти МТП компан ОПЕКС ЕНЕРГОСИСТЕМИ

Забудовники вибирають індивідуальні теплопункти МТП компанії ОПЕКС ЕНЕРГОСИСТЕМИ.

Каталог обладнання
Забудовники вибирають індивідуальні теплопункти МТП компанії ОПЕКС ЕНЕРГОСИСТЕМИ.

Застройщики выбирают индивидуальные теплопункты МТП компании ОПЭКС ЭНЕРГОСИСТЕМЫ.

Який сенс ми вкладаємо в слово «індивідуальний»?

Для нас, як для виробника зі стажем 20 років, це перш за все індивідуальний підхід до кожного клієнта, за ним йде ефективне і технічно грамотне індивідуальне рішення, яке забезпечить в свою чергу індивідуальні, економічно вигідні характеристики для даного проекту.

Ставте нам складні завдання! Інженери компанії ОПЕКС легко знаходять рішення, оскільки наше підприємство має всі необхідні ресурси (виробничі потужності 2000 м2) для проектування і виготовлення теплопунктів будь-якої потужності і складності, як для житлового та адміністративного фонду будівель, так і для промислових підприємств. У нас великий досвід роботи з такими теплоносіями як вода, пара, стиснене повітря, термомасло і інші.

Що отримує наш замовник, який замовляє ІТП у нас?

  • Економію теплової енергії, оскільки автоматизована система управління чітко відстежує скільки тепла необхідно для будівлі в залежності від конкретних погодних умов.
  • Економію електричної енергії, оскільки споживаюча потужність насосів регулюється частотними перетворювачами в залежності від чітко відслідкованої кількості теплоносія, яку необхідно подавати в даний момент.
  • Економію на експлуатаційних витратах, оскільки ми застосовуємо надійне і перевірене часом і нашим багаторічним досвідом обладнання. Наприклад, деякі теплообмінники THERMAKS, які ми виготовляємо на базі шведської теплообмінної поверхні, і застосовуємо в складі своїх ІТП, ефективно працюють на багатьох об'єктах, в складних умовах, взагалі без сервісу, ось уже, практично 20 років.
  • Якісне сервісне обслуговування гарантійне і післягарантійне.

Звертайтеся в компанію ОПЕКС Енергосистеми!

Популярні статті
Забудовники вибирають ндивдуальн теплопункти МТП компан ОПЕКС ЕНЕРГОСИСТЕМИ

Весь каталог обладнання

Сортування
ЗастосуватиСкинути
Закрити
loading
loading