loading
Облк середовищ  перший крок до енергозбереження

Облік теплоносіїв і витрат середовищ

Каталог обладнання
Облік теплоносіїв і витрат середовищ

Учет сред – первый шаг к энергосбережению

Будівництво та житлово-комунальне господарство:

Облік теплоносіїв в будівництві здійснюється за допомогою вузлів обліку тепла, які передбачені в складі обладнання теплового пункту. Дані, зняті з обчислювача лічильника теплової енергії використовуються для оплати за спожите тепло. Лічильники тепла широко застосовуються також для поквартирного обліку тепла, дозволяючи власнику квартири (офісу) самостійно оплачувати рахунки теплопостачальної організації. Якщо квартира (офіс) оснащена радіаторними термостатами, а теплопункт (ІТП, ЦТП) - сучасними теплообмінниками, системою погодного регулювання, частотного регулювання насосних груп, то індивідуально змінюючи витрату теплоносія на радіатори можна регулювати теплоспоживання кожного окремого приміщення. Результатом такого регулювання буде пропорційна зміна вартості, спожитого тепла за звітний період. У масштабах будинка, міста і країни це дозволить істотно скоротити споживання енергоресурсів та оплачувати за фактично спожите тепло.

Промисловість і енергетика:

У промисловості використовується не тільки облік теплоносіїв, таких як пара, перегріта вода, але і облік технологічних середовищ, таких як гази, стиснуте повітря, пара, різні рідини харчового і нехарчового призначення, масла, мазут і т.д. Облік теплоносіїв в промисловості та енергетиці, вирішує основні завдання фінансового характеру, дозволяючи перевіряти відповідність, оцінювати ефективність технологічної системи. Облік масової або об'ємної витрати середовищ дозволяє також вирішувати питання функціонування технологічних процесів, таких як дозування речовин, контроль норм споживання витрати середовища для виконання технологічних процесів та інші.

Вимірювання щільності, маси і концентрації. Дозатори.

До сучасних технологічних ліній пред'являються високі вимоги щодо забезпечення безперервного випуску продукції високої якості, з властивостями середовищ, незмінними протягом усього циклу виробництва. Автоматичне і безперервне вимірювання щільності, маси, концентрації речовини, дозування його кількості - це необхідна складова автоматизації будь-якого технологічного процесу в харчовій, хімічній, текстильній та інших галузях промисловості.

Популярні статті
Облк середовищ  перший крок до енергозбереження

Весь каталог обладнання

Сортування
ЗастосуватиСкинути
Закрити
loading
loading