loading
Встановлення парового редукцйного клапана Yoshitake з плотним керуванням

Установка парового редукційного клапана Yoshitake (Японія) з пілотним керуванням

Каталог обладнання
Установка парового редукційного клапана Yoshitake (Японія) з пілотним керуванням

Установка парового редукционного клапана Yoshitake с пилотным управлением


Паровий редукційний клапан японської компанії Yoshitake GP -1000 Ду100 був встановлений на підприємстві для редукування пари з тиску 6-8 бар до 4 бар. Було поставлено завдання про максимально швидку заміну клапана іншого виробника, що вийшов з ладу. Дане завдання було швидко вирішене, так як необхідний клапан входить в складську програму компанії ОПЕКС Енергосистеми. На складі постійно підтримується широкий модельний ряд редукційних клапанів компанії Yoshitake типу GP-1000 і GP-2000 діаметрами від Ду15 до Ду100. Окремо варто відзначити високу точність підтримки вторинного тиску пари клапанами Yoshitake, завдяки високій надійності конструкції, вбудованого пілотного клапана. Монтаж клапана виконується легко, так як імпульсні трубки подають керуючий тиск до механізму клапана також вбудовані в корпус. Налаштування необхідного тиску проводиться регулювальним гвинтом у верхній частині клапана. Важливою перевагою редукційних клапанів Yoshitake є можливість редукування пари в співвідношенні 20: 1. Ця особливість дозволяє одноступенево редукувати пару з високою точністю, завдяки лише одниму клапану, замість двох, у інших виробників.

Yoshitake GP -1000


Для збільшення терміну служби редукційних клапанів завжди рекомендується установка сепаратора пари, для видалення вологи і осушення пари перед редукційним клапаном https://opeks.ua/ua/separatori-pari-i-gazu/

Оформити заявку на поставку редукційного клапана або встановлення системи редукування пари можна за контактами на сайті компанії.

Популярні статті
Встановлення парового редукцйного клапана Yoshitake з плотним керуванням

Весь каталог обладнання

Сортування
ЗастосуватиСкинути
Закрити
loading
loading