loading
Поставка регуляторв витрати пари для технологчних процесв виробничого пдпримства

Поставка регуляторів витрати пари для технологічних процесів виробничого підприємства

Каталог обладнання
Поставка регуляторів витрати пари для технологічних процесів виробничого підприємства

Поставка регуляторов расхода пара для технологических процессов производственного предприятия

Багато виробничих підприємств використовують в своїх технологічних процесах пару. Наприклад, в харчовій промисловості, на птахофабриках, пара застосовується для пропарювання тушок курей, що б легше було прибирати пір'я. Для цього на підприємствах встановлюються парові котли різної потужності, що залежить від необхідної кількості пару і його тиску.

Однак для опалення адміністративних корпусів, а також для системи гарячого водопостачання необхідно отримати гарячу воду в якості теплоносія. Це завдання вирішується за допомогою встановлення теплових пунктів, де в пластинчастих або кожухотрубних теплообмінниках виробництва компанії ОПЕКС конденсується пара, нагріваючи теплоносій-воду для систем опалення та ГВП. Регулювання пари здійснюється за допомогою клапанів регулюючих з електро або пневмоприводом .

Температура в системі опалення підтримується за графіком, залежному від температури зовнішнього повітря. Контролер в шафі управління відстежує температурні зміни і подає керуючий сигнал на привід, для коригування положення клапана, змінюючи витрату пари на паровий конденсатор і підтримуючи задану температуру теплоносія в системі.

Інженери нашого підприємства застосовують такі клапани для управління процесами Danfoss, Clorius, Belimo, KFM, Yoshitake і інші, в залежності від побажання замовника або вимог до регулюючих клапанів по швидкості відпрацювання положення, типу приводу, максимального робочого тиску і температури та інших параметрів.

Популярні статті
Поставка регуляторв витрати пари для технологчних процесв виробничого пдпримства

Весь каталог обладнання

Сортування
ЗастосуватиСкинути
Закрити
loading
loading