loading
Вихров витратомри для облку пара  газв

Вихрові витратоміри для обліку пара і газів

Каталог обладнання
Вихрові витратоміри для обліку пара і газів

Завдання з вимірювання витрати середовищ, теплової потужності, визначення параметрів середовищ можна легко вирішувати за допомогою прецизійного обладнання, виробленого німецькою компанією Боб-енд-Ройтер (Bopp & Reuther Messtechnik).

Компанія була заснована більше 100 років тому. Перший витратомір , заснований на принципі труби Вентурі, було відвантажено замовнику в 1923 році. А в 1932 році компанія отримала патент на принцип обліку витрат рідини за допомогою обертових овальних шестерень, який в наступні роки широко застосовується в конструкції лічильника з овальними шестернями для обліку об'ємної витрати різних середовищ, в тому числі нафтопродуктів. У 1976 році був представлений щільномір для безперервного визначення щільності рідин з високою точністю і надійністю. У 1977 році було освоєно виробництво вихрових витратомірів. Сьогодні асортимент продукції, що випускається охоплює більше 500 видів різний приладів і пристроїв для вимірювання витрати, щільності, концентрації, дозатори, а також електронні контролери, що дозволяють визначати похідні величини, автоматизувати технологічні процеси.

Інженери ОПЕКС ЕНЕРГОСИСТЕМИ для обліку пари, стиснутого повітря застосовують вихровий витратомір серії Vortex VTX. Відмінною особливістю даної моделі від інших виробників вихрових витратомірів є повна відсутність рухомих частин у вимірювальному блоці, що дозволяє забезпечити стабільно високу точність показань протягом тривалого періоду експлуатації. Серія вихрових витратомірів VTX2 представлена як у фланцевому, так і міжфланцевому (сендвіч) виконанні діаметром від Ду15 до Ду300. Стандартно максимальна робоча температура становить 260 С і клас тиску Ру40, в спеціальному виконанні максимальна робоча температура становить 450 С і клас тиску Ру100.

Популярні статті
Вихров витратомри для облку пара  газв

Весь каталог обладнання

Сортування
ЗастосуватиСкинути
Закрити
loading
loading