loading
Паров редукцйн клапани прямо д LESER Нмеччина

Парові редукційні клапани прямої дії LESER (Німеччина)

Каталог обладнання
Парові редукційні клапани прямої дії LESER (Німеччина)

Паровые редукционные клапаны прямого действия LESER (Германия)

Запобіжні клапани LESER (Німеччина) зарекомендували себе з найкращої сторони в усьому світі, оскільки вони відрізняються високою надійністю і якістю виробництва з впровадженням нових технологій і гнучким підходом у вирішенні будь-яких технічних завдань.

Але поки, що не всі в Україні знають про лінійку парових редукційних клапанів прямої дії. Їх відмітною особливістю є використання в конструкції сильфонного ущільнення з нержавіючої сталі і застосування мембрани з Неопрен / Поліаміду замість звичайної гуми, що багаторазово підвищує надійність і термін служби редукційних клапанів. Дані клапани випускаються умовним діаметром підключення від DN15 до DN100 і з діапазоном настроюваного тиску 0,15-13,0 бар. Матеріал корпусу PN16 - чавун, PN40 - лита сталь. Але особливо хотілося б відзначити демократичну вартість цих редукторів і те, що в неї вже включена вартість охолоджуючої ємності.

«ОПЕКС Енергосистеми» є ексклюзивним представником продукції LESER в Україні і наші фахівці проконсультують вас по підбору оптимальної моделі клапана.

Популярні статті
Паров редукцйн клапани прямо д LESER Нмеччина

Весь каталог обладнання

Сортування
ЗастосуватиСкинути
Закрити
loading
loading