loading
Лчильники тепла поквартирного облку виробника QUNDIS GmbH

Лічильники тепла поквартирного обліку виробника QUNDIS GmbH

Каталог обладнання
Лічильники тепла поквартирного обліку виробника QUNDIS GmbH

У 2015 році за участю компанії ТОВ НВП «Опекс Енергосистеми» було успішно організовано проведення державних приймальних випробувань на заводі виробника теплолічильників QUNDIS GmbH.

теплосчетчики QUNDIS

Теплолічильник Q heat - прилад для вимірювання та реєстрації теплової енергії в системах централізованого опалення. Він ідеально підходить для організації індивідуального обліку теплоспоживання в квартирах з горизонтальною розводкою системи опалення.

пример использования теплосчетчиков

Лічильник тепла Q heat складається з пари високоточних температурних датчиків і одного датчика витрати, що встановлюється в контурі опалювальної системи. Електронний обчислювальний блок постійно розраховує різницю температур в подаючому і зворотному трубопроводі і примножує значення на витрату. Отриманий результат підсумовується і відображається на екрані приладу.

схема использования теплосчетчика

До переваг даного обладнання відносяться: компактність, лічильники легко встановлюється в важкодоступних місцях. Широкий діапазон обліку витрат теплоносія дає можливість використовувати теплолічильник як у великих так і малих приміщеннях. Електронний обчислювач надійно захищений від пилу і конденсату в самих складних умовах експлуатації. Спеціальна пломба з серійним номером SelfLOCK захищає від будь-яких спроб маніпуляцій або несанкціонованого втручання. Деякі моделі мають знімний обчислювач, для спрощення монтажу і зняття показань.

Теплолічильники можуть бути оснащені знімними комунікаційними модулями, або вбудованими блоками для організації дистанційного знімання і передачі даних в системі АСКОЕ, що робить устаткування більш практичним і зручним для експлуатації. Устаткування є в продажу з 2016 року.

Популярні статті
Лчильники тепла поквартирного облку виробника QUNDIS GmbH

Весь каталог обладнання

Сортування
ЗастосуватиСкинути
Закрити
loading
loading