loading
Розробка теплообмнника пдгрву лкувально гряз для санаторю

Розробка теплообмінника підігріву лікувальної грязі для санаторію.

Каталог обладнання
Розробка теплообмінника підігріву лікувальної грязі для санаторію.

Колективу компанії ОПЕКС ЕНЕРГОСИСТЕМИ була запропонована розробка і виробництво теплообмінника спеціального виконання, для підігріву лікувальної грязі, в оздоровницю одного з санаторіїв. Складність проекту полягала в тому, що нагріваюче середовище характеризується малою плинністю і великою в'язкістю, що ускладнювало створення умов ефективного теплообміну. Мінералізація грязі складає більше 30% по масі речовини, висока концентрація солі обумовлює необхідність застосування корозійностійких матеріалів, конструкція теплообмінника повинна забезпечити ефективне і рівномірне прогрівання грязьового потоку при щільності 1,4 кг / м3 і опорі на зрушення 228 Па.

Конструкторським відділом нашої компанії був розроблений дослідний зразок, який був зібраний на власних виробничих потужностях компанії.

Дослідний теплообмінний апарат встановлений в кабінеті грязьолікарні. Більш ніж піврічний період експлуатації показав, що дослідний теплообмінний апарат виконує розрахункові показники. На даний момент ведеться підготовка замовлення на наступну партію подібних теплообмінників.

Компанія ОПЕКС ЕНЕРГОСИСТЕМИ займає одну з лідируючих позицій серед виробників теплообмінного обладнання, ми готові надати теплообмінне обладнання, як стандартного виконання, так і нестандартного виконання і режимів експлуатації.

Популярні статті
Розробка теплообмнника пдгрву лкувально гряз для санаторю

Весь каталог обладнання

Сортування
ЗастосуватиСкинути
Закрити
loading
loading