loading
Особливост регулюючих клапанв з пневмоприводом компан Valfonta

Особливості регулюючих клапанів з пневмоприводом компанії Valfonta

Каталог обладнання
Особливості регулюючих клапанів з пневмоприводом компанії Valfonta

На виробничих підприємствах для отримання і підтримки необхідних параметрів пари, газу або рідин часто необхідно використовувати регулювання за допомогою стиснутого повітря. Наприклад, через розташування у віддалених точках виробництва, де складно забезпечити надійне електроживлення, так само в місцях, де заборонено використовувати стандартні електроприводи за правилами вибухонебезпечності, або немає можливості захистити привід від впливу рідин в разі аварії або необхідно високу швидкодію при регулюванні температури в технологічному процесі. У цих випадках застосовують регулятори температури і тиску з пневмоприводом.

Компанія ОПЕКС ЕНЕРГОСИСТЕМИ успішно вирішує подібні виробничі завдання за допомогою лінійки клапанів компанії VALFONTA, вироблених в Іспанії. Устаткування компанії VALFONTA зарекомендувало себе, як надійне і високоякісне, а застосування даних клапанів разом з електропневматичним позиціонером в процесах регулювання температури і тиску на багатьох підприємствах підтвердило на практиці високу точність підтримки заданих параметрів (температура, тиск).

Корпус регулюючого клапана VALFONTA C1 може бути виготовлений з наступних матеріалів:

  • високоміцний чавун GJS-400-18-LT (0.7043);
  • бронза RG-10 (EN-один тисяча дев'ятсот вісімдесят дві CuSn10-CC480K);
  • вуглецева сталь GP240GHN (1.0619);
  • нержавіюча сталь CF8M (1.4408).

Можливість використання широкого розмаїття матеріалів дозволяє застосовувати клапани в різних технологічних процесах і галузях промисловості, наприклад, таких як фармацевтичні та хімічні заводи, нафтопереробні підприємства, харчова промисловість і багато інших.

Установка регулюючих клапанів може здійснюватися як на горизонтальних, так і на вертикальних ділянках трубопроводів, з розташуванням приводу верх або вниз, щодо клапана. Так само, маючи в арсеналі різні конструкції захисних ковпаків і матеріалів штока, клапани можна застосовувати для регулювання середовищ з температурою до +350 ºC. Клас робочого тиску клапанів: PN25, PN40. Стандартно всі клапани поставляються під фланцеве з'єднання, ущільнювальною поверхнею B1 (відповідно до стандарту EN1092-1). В індивідуальному порядку є можливість поставки клапанів з нарізним сполученням BSP або NPT, BW, SW.

Управління може здійснюватися за пропорційним, пропорційно інтегральному закону або відкритий / закритий. Конструкція приводу клапана дозволяє легко змінювати напрямок дії приводу (нормально відкритий або нормально закритий) без демонтажу клапана з трубопроводу. Привід клапана здійснює регулювання параметрів середовищ з високою точністю, а діафрагма дає можливість роботи пневматичного приводу в діапазоні від 1.2 до 4.2 бар надлишкового тиску, яке створюється керуючим стисненим повітрям.

Основні характеристики пневмопривода моделі С1:

  • Корпус - сталь 1.0335 з епоксидним покриттям;
  • Діафрагма EPDM + армована сітка (на вимогу NBR). Робоча температура від -20ºC до +70 ºC;
  • Допустимий надлишковий тиск повітря до 4.2 бар (з'єднання 1/4 "BSP-F);
  • 4 типи приводу в залежності від діапазону налаштованого тиску: AP230, AP295, AP350 і AP430;

электропневматический позиционер Є можливість розширити функціонал регулюючого клапана за рахунок наступних додаткових опцій: електропневматичний позиционер 4-20 мА, повітряний фільтр, колесо ручного управління, встановлене на верхній частині пневмопривода, цільно нержавіюча конструкція всіх елементів, соленоїдний клапан, датчики аварійного стану та інші.

Компанія VALFONTA виробляє регулюючі клапани в діапазоні діаметрів DN15 - DN100 (до DN150 на вимогу). При таких діаметрах клапана коефіцієнт пропускної здатності K v розташований в діапазоні від 3,5 до 130 м3 / год.

Принцип роботи клапана з позиціонером полягає в утриманні відповідності положення штока щодо керуючого тиску. Завдяки встановленню позиціонера на регулюючий клапан також забирається неузгодженість між командним тиском повітря і позицією штока, яка може утворюватися через природні сили тертя в процесі переміщення штока і плунжера, з'являється можливість організувати точний зворотний зв'язок і автоматизувати процес регулювання, передбачити можливість диспетчеризації.

Одним з основних переваг клапанів з пневмоприводом Valfonta є їх конкурентна вартість при високій якості виготовлення в порівнянні з аналогічною продукцією інших виробників.

Популярні статті
Особливост регулюючих клапанв з пневмоприводом компан Valfonta

Весь каталог обладнання

Сортування
ЗастосуватиСкинути
Закрити
loading
loading