loading
Налагодження та сервс запобжних клапанв LESER

Налагодження та сервіс запобіжних клапанів LESER

Каталог обладнання
Налагодження та сервіс запобіжних клапанів LESER

Запобіжний клапан - це важлива частина будь-якої інженерної системи або промислового пристрою, що працює із середовищами під високим тиском, це безпека обслуговуючого персоналу, виключення руйнування обладнання та аварійних ситуацій.

Зручно, коли постачальник запобіжних клапанів може виконувати сервісне обслуговування, налаштування або переналаштування тиску, при необхідності, може виконати ремонт і заміну деталей. Запобіжні клапани LESER відомі у всьому світі і широко застосовуються в промисловості і теплопостачанні. Що б надати замовникам більше можливостей по сервісу запобіжних клапанів, компанія ОПЕКС Енергосистеми, офіційний дистриб'ютор компанії LESER, використовує фірмовий комплект обладнання та інструментів LESER для налаштування та обслуговування клапанів на власних виробничих потужностях.

Налаштування необхідного тиску спрацьовування запобіжного клапана складається з наступних основних етапів:

  • Закріплення запобіжного клапана за допомогою штатного кріплення в настроювальному стенді. Підготовка до налаштування.
  • Розбирання клапана. Вибір і встановлення пружини, відповідної необхідному діапазону тисків.
  • Збірка клапана. Перевірка щільності клапана в закритому положенні, при тиску менше розрахункового для виключення витоку робочого середовища. Полірування сідла клапана, інші роботи при необхідності.
  • Контрольна перевірка тиску спрацьовування.
  • Упаковка і підготовка клапана до відправки замовнику.

Сервісне обслуговування запобіжних клапанів включає:

  • Діагностику та аналіз працездатності.
  • Ремонт, налаштування, зміна тиску, полірування, підфарбовування і інші роботи.

Предохранительный клапан LESER

Налаштування запобіжних клапанів на виробництві компанії ОПЕКС, дозволяє забезпечити менший термін постачання, скоротити термін виконання сервісних робіт, надати більше можливостей і більш якісний сервіс нашим клієнтам. Також на складі компанії регулярно підтримуються нові клапани для води, газів різних діаметрів з тиском спрацьовування, яке найбільш часто зустрічається в запитах.

Предохранительный клапан LESER

Співпраця з компанією ОПЕКС Енергосистеми, яка як постачає і обслуговує запобіжні клапани LESER, так і виготовляє теплообмінне обладнання, блочно-модульні пристрої, пароконденсатні системи і інше теплоенергетичне обладнання, вигідно відрізняється великими можливостями для наших Клієнтів.

Популярні статті
Налагодження та сервс запобжних клапанв LESER

Весь каталог обладнання

Сортування
ЗастосуватиСкинути
Закрити
loading
loading