loading
Забезпечення безпечно роботи промислових процесв  систем за допомогою розривних мембран

Забезпечення безпечної роботи за допомогою розривних мембран

Каталог обладнання
Забезпечення безпечної роботи за допомогою розривних мембран

Управління надлишковим тиском в промислових установках є найважливішим елементом захисту конструкцій і робочого персоналу. На сьогоднішній день розривні запобіжні мембрани є ідеальним інструментом для забезпечення бездоганної безпеки. З цієї причини компанія ОПЕКС ЕНЕРГОСИСТЕМИ розпочала співпрацю з передовим італійським виробником розривних запобіжних мембран DONADON SDD.

Розривні запобіжні мембрани - пристрій для захисту, функцією яких є запобігання пошкоджень виробничого обладнання при несподіваних перепадах тиску. Вони являють собою тонку мембрану, яка може бути виготовлена з різних матеріалів в залежності від умов використання, яка розкривається, вибухаючи, в момент, коли певний рівень тиску перевищує опір, на який була відкалібрована мембрана, здійснюючи скидання надлишкового тиску.

разрывные мембраны LASER

За допомогою розривних мембран вдалося убезпечити роботу багатьох систем і процесів в різних промисловостях. Наприклад, на величезних нафтовидобувних і нафтопереробних об'єктах, що мають численні зони ризику, раптове підвищення тиску може призвести до катастрофічних наслідків. До таких зон відносяться ректифікаційні колони, сепаратори, теплообмінники, реакційні камери і т.д. Для даних систем використовуються моделі SCD, SCR і Y90, які можуть бути виготовлені зі спеціальних матеріалів (хастеллой, монель, інконель), придатних для контакту з корозійними речовинами, якими власне є деякі продукти переробки нафти. У резервуарах під атмосферним тиском або в пінних системах пожежогасіння, які використовуються для захисту резервуарів для зберігання нафти, переважно рекомендуються розривні мембрани моделі DCD і DIF.

У харчовій промисловості, де відбувається довга послідовність біопроцесів, таких як ферментація, необхідна підтримка постійної температури. Дані умови забезпечуються холодильним обладнанням. При його поломці тиск може неконтрольовано підвищитися, що робить необхідним встановлення на біореакторах спеціальних розривних мембран для усунення небезпеки пошкодження обладнання. Ідеальним вибором є розривні мембрани NS NANOSCORED санітарно-гігієнічного призначення. Вони мають мікронасічки лише на стороні випуску і оснащені ущільненнями для з'єднань clamp.

NS NANOSCORED

У метантенках та ферментаторах, що використовуються для виробництва біогазу, дуже часто гідравлічні клапани потребують настільки ретельного і постійного технічного обслуговування, що виникає необхідність встановлення вторинних систем безпеки. Для цих цілей ідеальним обладнанням є саме розривні мембрани Dnadon SDD. Моделі DIF і LPD відкалібровані на надзвичайно низький тиск (до 5 миллибар) і, отже, ідеально підходять для використання в пристроях з виробництва біогазу.

У хімічній промисловості існують численні типи обладнання з великою ймовірністю виникнення небажаної хімічної реакції з неконтрольованим збільшенням тиску. Наприклад контури реакції гідрогенізації і гідрообессірювання, холодильні апарати і теплообмінники. В даному випадку необхідно, щоб мембрана могла витримувати робочий тиск, дуже близький до її дійсному тиску розриву. Найбільш придатними є мембрани зворотної дії, SCR і Y90, особлива конструкція яких забезпечує їх необхідну високу межу міцності.

Популярні статті
Забезпечення безпечно роботи промислових процесв  систем за допомогою розривних мембран

Весь каталог обладнання

Сортування
ЗастосуватиСкинути
Закрити
loading
loading