loading
Сервсне обслуговування та промивка теплообмнникв

Послуги. Сервісне обслуговування та промивка теплообмінників

Каталог обладнання
Сервісне обслуговування та промивка теплообмінників

Промивання теплообмінника без розбирання - це найбільш простий спосіб очищення, виконується підігрітим циркулюючим розчином хімреагента за допомогою спеціального мобільного пристрою. Робота з організаціями, що не мають професійних знань в подібній сфері може привести до корозії теплообмінних поверхонь, викликаної неправильно підібраним хімреагентом, і необхідності подальшого ремонту теплообмінника з заміною пластин і прокладок.

Проблему краще запобігти, ніж намагатися аварійно ліквідувати. Своєчасне обслуговування, заміна ущільнень і чистка теплообмінного обладнання дозволить уникнути високих витрат на ліквідацію аварій і зупинок виробничих процесів.

Забруднення теплообмінних поверхонь призводить до зниження ККД теплообмінника, не виконання необхідних параметрів, збільшення гідравлічного опору - перевитрати електроенергії насосами. Регулярне обслуговування теплообмінників дозволяє забезпечувати проектні режими роботи всієї системи в цілому.

Чистка теплообмінників може виконуватися декількома способами, в залежності від ступеня забруднення - механічне чищення теплообмінника з розбиранням (для розбірних моделей або потребуючих ремонту теплообмінників) і промивка теплообмінників без розбирання (для теплообмінника розбірної, паяної або звареної конструкції).

В ході експлуатації розбірного теплообмінника компанії ОПЕКС ЕНЕРГОСИСТЕМИ не потрібна часта заміна прокладок. Термін заміни прокладок теплообмінника може коливатися від 3 до15-ти років, в залежності від режиму роботи. Хімічне очищення теплообмінника не може гарантувати 100% чистоту поверхонь теплообміну, так як складно оцінити ступінь забруднення і вид відкладень не розбираючи теплообмінник і не заглядаючи всередину.

Найбільш ефективним способом очищення теплообмінника є чистка з розбиранням і вимочуванням кожної пластини з пакету в спеціальних ваннах. Візуально можна оцінити якість очищення, необхідність заміни пошкоджених деталей і елементів, існує можливість нарощування додаткової теплообмінної поверхні і відповідно потужності.

Сервісне обслуговування теплових пунктів

Тепловий пункт - це складний комплекс обладнання, що виконує завдання теплопостачання, гарячого і холодного водопостачання, обліку та регулювання тепла. У складі теплопункта безліч обладнання, що вимагає регулярної інспекції та обслуговування.

Необхідно проводити регулярне чищення фільтрів і теплообмінників, перевірку підшипників і ущільнень насосів, перевіряти працездатність запірно-регулюючої арматури та автоматики, знімати показання приладів обліку тепла, коригувати графіки регулювання температури теплоносія і т.д.

Компанія ОПЕКС Енергосистеми виконує наступні види робіт з обслуговування теплових пунктів:

 1. Підтримка існуючого обладнання теплопункту в працездатному стані.
 2. Оцінка роботи різних теплоенергетичних систем, підготовка заходів щодо поліпшення ефективності.
 3. Заміну старого теплоенергетичного обладнання на нове.
 4. Ремонт обладнання теплопункту.
 5. Очищення фільтрів і теплообмінників.
 6. Автоматизацію і налаштування шаф автоматики.
 7. Планове обслуговування за договорами.

Чому сервісне обслуговування краще замовляти в ОПЕКС Енергосистеми

 • кваліфікований персонал для проведення сервісних робіт;
 • наявність виробничих потужностей, необхідного інструменту, обладнання та оперативного автотранспорту;
 • великий досвід в проведенні сервісних робіт;
 • гнучкий підхід до формування розцінок і термінів при збереженні незмінно високої якості робіт.
Сервсне обслуговування та промивка теплообмнникв

Весь каталог обладнання

Сортування
ЗастосуватиСкинути
Закрити
loading
loading