loading
Переваги використання пару

Переваги використання пара

Каталог обладнання
Переваги використання пара

Нагрівання рідиною

У застосовуваних рідких теплоносіях, таких як гаряча вода або масло, використовується їх фізичне тепло. При цьому рідина в теплообмінник поступає при підвищених температурах. Коли рідина віддає теплову енергію, її температура на виході з теплообмінника знижується. Питома кількість енергії, є відносно низькою, зазвичай близько 17 ккал / кг.

Схема нагрева жидкостью

Нагрівання парою

У теплопередачі насиченою парою використовується приховане тепло пароутворення. Пара, що надходить в теплообмінник в газоподібному стані, в процесі конденсації (фазового переходу) виділяє велику кількість енергії. При цьому рідкий конденсат виходить з теплообмінника з температурою близької до температури насичення. Питома кількість енергії може досягати 539 ккал / кг.

Нагрев паром

Переход пара от газообратного состояния к жидкости

З точки зору теплопередачі, використання прихованого тепла при конденсації пари, безсумнівно, є набагато більш ефективним, ніж використання фізичного тепла (гарячої води або масла). Це дає наступні переваги:

особливістьперевага
Швидке і рівномірне нагрівання через приховану передачу теплаПідвищення якості продукції та продуктивності
Використовується як в технологічних процесах, так і в системах опалення та вентиляції підприємстваСпрощує експлуатацію і уніфікує енергорозподіл на підприємстві. Знижує витрати на енергогенеруюче обладнання.
Тиском можна контролювати температуруТемпература може бути встановлена швидко і точно
Високий коефіцієнт теплопередачіНеобхідно менше площі поверхні теплопередачі, що дозволяє знизити габарити і початкові витрати на обладнання
Переваги використання пару

Весь каталог обладнання

Сортування
ЗастосуватиСкинути
Закрити
loading
loading