loading
Проектування

Послуги. проектування

Каталог обладнання
проектування

У наш час важко відшукати підприємство, яке мало б необхідні ресурси, щоб відповідально впоратися з комплексними інженерними задачами. З гордістю можемо сказати, що таким підприємством є компанія ОПЕКС Енергосистеми.

Наша компанія пропонує кращі, на сьогоднішній день, проектні і конструкторські рішення, а також їх професійну реалізацію. В проектно-конструкторському департаменті працюють кваліфіковані та досвідчені інженери. Сучасне виробництво, налагоджена логістика і надійна сервісна служба дозволяє нам реалізовувати найсміливіші проекти.

Проектування технологічних схем виконується кваліфікованими інженерами, які мають досвід практичної роботи, регулярно беруть участь у налагодженні та запуску різних технологічних систем.

Проектування виконується з використанням сучасного обладнання і програмного забезпечення.

Ми застосовуємо в комерційних пропозиціях і своїх проектах тільки обладнання від надійних виробників, яке перевірене часом і нашим досвідом.

Використання власної конструкторської бази типових рішень, напрацьованої десятиліттям, дозволяє не тільки вирішувати заявки швидко і ефективно, але і знизити вартість проектування для Замовника.

Проектування

Весь каталог обладнання

Сортування
ЗастосуватиСкинути
Закрити
loading
loading