loading
Гдравлчний удар  запрна арматура

Гідравлічний удар і запірна арматура

Каталог обладнання
Гідравлічний удар і запірна арматура

Всім відомо, що з метою уникнення виникнення гідравлічного удару, запірна арматура повинна відкриватися і закриватися плавно, особливо в положенні «закрито на 99%».

Гідроудари не зникають після закриття клапана.

Закрытие клапана как защита от гидроудара

Але бувають випадки, коли повільне закриття не допомагає і гідроудари продовжують виникати навіть після повного закриття арматури.

Гидроудары, закрытие арматуры

Це пояснюється миттєвою конденсації пари в конденсаті, присутньому в трубопроводі або ж внаслідок виникнення хвилі в тому ж конденсаті.

Паропровод

У паропроводах - це результат відсутності або недостатнього його дренування. У конденсатопроводі ж, хвилю створює пара вторинного скипання в випадках, коли діаметр трубопроводу звужений в результаті неправильного розрахунку.

Труба в масштабе

На прямих ділянках (які не мають зміни профілю), хвиля, яка веде до гідроударів, утворюється, коли рівень заповнення трубопроводу конденсатом перевищує 80% його висоти (в поперечному перерізі).

Гидроудар в трубе в масштабе

Тому, проектуючи мережу конденсатопроводів, необхідно враховувати наявність в ньому двофазного середовища. У цьому випадку розрахунок за принципом вибору діаметра водопроводу не допустимий.

Гдравлчний удар  запрна арматура

Весь каталог обладнання

Сортування
ЗастосуватиСкинути
Закрити
loading
loading