loading
Аудит пароконденсатних систем

Послуги. Аудит пароконденсатних систем

Каталог обладнання
Аудит пароконденсатних систем

На тлі істотного подорожчання енергоносіїв, зниження втрат пари, а так само оптимізація самої пароконденсатної системи на підприємствах стає особливо актуальною. Вирішення цього завдання вимагає комплексного підходу і першим кроком має бути обстеження існуючої системи. Причому дана робота в подальшому зможе стати підставою для розробки проектної документації. Фахівці компанії ОПЕКС Енергосистеми готові виїхати на підприємство для аудиту і оцінки стану пароконденсатної системи і підготувати комплекс заходів з модернізації системи і окремого обладнання для зниження втрат енергоносіїв.

Такі середовища як пара, стиснене повітря, різні гази широко поширені в промисловості.

Чи достатньо багате Ваше підприємство, що б спокійно викидати щорічно великі суми грошей на вітер?

Інженери компанії ОПЕКС Енергосистеми готові провести діагностику витоків Вашої запірної арматури і конденсатовідвідників прямо на підприємстві, застосовуючи багатофункціональний діагностичний ультразвуковий прилад, принцип роботи якого заснований на залежності рівня ультразвукових коливань (вібрації) від витрати середовища через клапан або конденсатовідвідник. За результатами обстеження буде складено звіт про працездатність арматури і, в разі необхідності, запропоновано рекомендації щодо модернізації пароконденсатної системи. З огляду на наявність безлічі обладнання для парових систем, такого як регулюючі та редукційні клапани, конденсатовідвідники, конденсатні насоси, запірні вентилі та інше,що постійно підтримується на складі нашої компанії, ми зможемо оперативно виправити навіть аварійну ситуацію на будь-якій ділянці пароконденсатного тракту. Прямі поставки з Японії дозволяють нам забезпечити конкурентні і прийнятні ціни на весь асортимент продукції.

Ми застосовуємо сучасні спеціалізовані прилади, які відрізняє висока точність вимірювання. Датчик приладу визначає рівень вібрації запірного клапана або конденсатовідвідника в «закритому» стані, який з'являється при витоку пари або газу через мікротріщини, нещільності, викликані поломкою або дефектом.

Ми збережемо енергію, знизимо витрати підприємства!

Комплекс робіт, що проводиться компанією ОПЕКС Енергосистеми, по діагностиці витоків включає:

  • Складання схеми розміщення діагностуючої арматури і конденсатовідвідників для аналізу витоків (за схемою, наданої Замовником)
  • Діагностика запірної арматури і конденсатовідвідників (конденсатних горщиків) за принципом є витік - немає і який рівень витоку
  • Підготовка звіту, в яких місцях схеми, яка арматура і конденсатовідвідники не працюють зовсім або мають вірогідність витоку
  • Підготовка пропозиції про заміну дефектної арматури і конденсатовідвідників
Аудит пароконденсатних систем

Весь каталог обладнання

Сортування
ЗастосуватиСкинути
Закрити
loading
loading