loading
Дагностика арматури  конденсатовдвдникв на щльнсть

Послуги. Діагностика арматури і конденсатовідвідників на щільність

Каталог обладнання
Діагностика арматури і конденсатовідвідників на щільність

Такі середовища як пара, стиснене повітря, різні гази широко поширені в промисловості.

Найчастіше кількість встановленої запірної арматури, конденсатовідвідників на підприємстві вимірюється сотнями одиниць. Кожен запірний клапан, конденсатовідвідник призначений для чіткого виконання своїх функцій - перекривання середовища, відведення конденсату без пропусків пари.

Чи достатньо багате Ваше підприємство, що б спокійно викидати щорічно великі суми грошей на вітер?

Інженери компанії ОПЕКС Енергосистеми готові провести діагностику витоків Вашої запірної арматури і конденсатовідвідників прямо на підприємстві, застосовуючи багатофункціональний діагностичний ультразвуковий прилад, принцип роботи якого заснований на залежності рівня ультразвукових коливань (вібрації) від витрати середовища через клапан або конденсатовідвідник. За результатами обстеження буде складено звіт про працездатність арматури і, в разі необхідності, запропоновано рекомендації щодо модернізації пароконденсатної системи. З огляду на наявність безлічі обладнання для парових систем, такого як регулюючі та редукційні клапани, конденсатовідвідники, конденсатні насоси, запірні вентилі та інше, що постійно підтримується на складі нашої компанії, ми зможемо оперативно виправити навіть аварійну ситуацію на будь-якій ділянці пароконденсатного тракту. Прямі поставки з Японії дозволяють нам забезпечити конкурентні і прийнятні ціни на весь асортимент продукції.

Ми застосовуємо сучасні спеціалізовані прилади, які відрізняє висока точність вимірювання. Датчик приладу визначає рівень вібрації запірного клапана або конденсатовідвідника в «закритому» стані, який з'являється при витоку пари або газу через мікротріщини, нещільності, викликані поломкою або дефектом.

Ми збережемо енергію, знизимо витрати підприємства!

Комплекс робіт, що проводиться компанією ОПЕКС Енергосистеми, по діагностиці витоків включає:

  • Складання схеми розміщення діагностуючої арматури і конденсатовідвідників для аналізу витоків (за схемою, наданої Замовником)
  • Діагностика запірної арматури і конденсатовідвідників (конденсатних горщиків) за принципом є витік - немає і який рівень витоку
  • Підготовка звіту, в яких місцях схеми, яка арматура і конденсатовідвідники не працюють зовсім або мають вірогідність витоку
  • Підготовка пропозиції про заміну дефектної арматури і конденсатовідвідників
Дагностика арматури  конденсатовдвдникв на щльнсть

Весь каталог обладнання

Сортування
ЗастосуватиСкинути
Закрити
loading
loading